Next Employment - Krāpšana

Neuzticēties, šitai firmai vispār pabiju es uz tomātiem den haag, rotterdama, to ko liek sludinājumus savus vispār neatbilst patiesībai.. Un līgumi aizdomīgi... Viņi māk pasakas rakstīt un fantāzijas, knapi varēja 1000 eiro nopelnīt, ietur pirmās 2 nedēļas un saņemsi naudu iepējāms 3 vai nu 4 nedēļu beigām, pa ceļu un dzīvošanu un apdrošināšanu novelk pie 120 eiro nedēļā, ja nav apavi arī kādi 50 eiro novilks nost no algas,. Lai nopelnītu katru nedēļu ap 250 eiro ir jastrāda 6 dienas nedēļā, virsstundas, brīvdienas un svētku dienas, nav dubultā apmaksa. Algas lapas arī nesūta uz e-pastu, lai nezinātu ko un pa cik tu nopelnīji un ko atvelk nost. Dzīvosiet ar latviešiem a varbūt ar rumāņiem vai poļiem var gadīties viesitabā un uz grīdas... Darbā ir nenormālas normas ko jāveic katru stundu, ne visi to var paveikt. Siltumnīcas nopelna ap 220 eiro nedēļa jo strādā 5 dienas tikai, karoči domājat vai vērts braukt uz tādu bedri un vai braukt caur tādu firmu, bija tādi gadijumi jūs sūtīs uz ziediem, bet tiksiet uz tomātiem vai vel nezin kur. Bieži likti sludinājumi soc, tiklos liek aizdomāties pa to ka kaut kas tur nav 100 procentīgi kartībā, ka mūžīgi trūkst cilveki neee cilvēki bēg no tādām vietām prom uz ķādu daudz maz labāku...

N

Комментарии (3)

D deadcorvus 29.07.2018

Nezinu, kas Jums visiem nepatik. Mes bijam trapijusi uz vienu patiesam "krapnieku kantoriti" un visu ta saucama "blondinite" tiesi otradak mums palidzeja. Pati sazvanijas ar soferi, kas nogada mus cita valsti, pati sazvanijas ar firmu, kas iekartoja mus darba un iemitinaja mus kartiga viesnica. Visu ta saucamie 100 eiro no algas + apdrosinasana un dzivosana. Cilveki, kas raksta par niderlandi... jus vispar zinat, cik maksa dzivokla iresana niderlande? Ap 1500-2000 eiro. Esat tac priecigi, ka jums atvelk tik maz. Kad stajaties darba uzzinat, kad maksa algu. Ik nedelu vai ik divas nedelas. Ja jus stradajat pirmo reizi jums alga bus tikai 2-3 nedela. Un tie 100 eiro, ko novelk- beidzot darbu atsuta atpakal.Tapat ka svetku naudu un atvalinajuma izmaksa beidzot darbu.

C CharlieParker 12.01.2019

Saki godigi, cik tev tā agentura ar to blondinitisamaksaja par so komentaru?

Tute tads esi vienigais - hmmm... Aizdomigi aizdomigi, viss takā no vinu majaslapas

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы