LV RU
www.sudzibas.lv Netvision Ļoti slikts servis

РешеноNetvision - Ļoti slikts servis

Pats sliktākais uzņēmums ar ko man dzīve ir nācies saskarties ir Netvision. Rakstu godīgi jo tik tiešam ne vienai citai firmai nav bijusi tik slikta kvalitāte ko esmu redzējis. Un galvenais kad neatdzist savu vainu, visu laiku vainīgs ir klients. Sakas ka ruteris vainīgs jāpērk jauns, nopirku. Tad hdmi vads tagad tādu majas ir 3gb. Tad teica ka tv vainīgs. Neizvēlaties šo kantori Netvision.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 29.11.2017

Uzņēmuma Netvision pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G

Комментарии (4)

O Oskars1241 09.11.2016

Es īsti nesaprotu kā pie vainas var būt rūteris VAI hdmi vads? & tad pa vidu vēl nāk TV?

G gatis020202 27.11.2016

Un to vini megina iestastit 2 gadus.Es ari nesaprotu.

E Elvis A.k.a Elvitots 09.08.2017

Internets galīga Ateja, Čakarē Uzkapājam streamot youtube.
Nepatīk

J Jozhiks 09.08.2017
Slikts Serviss

Nevar paskatīties stream youtubā, visu laiku lago un gļučī augšā! Sataisat savu internetu! Latviešu Youtuberi - uzkapajam iegādājās jūsu internetu, un viņi nevar normāli uzstreamot, visu laiku lago un gļučī.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы