www.sudzibas.lv Netvision Slikts serviss

РешеноNetvision - Slikts serviss

Kārtējo reizi rēķins ir 1 datuma, bet ar 6 datumu jau nav interneta. Uz zvaniem tikai pasmejas un pasaka, ka ir avārija un it kā strādājot pie tā.
Kad jautāju, vai no rēķina tiks atrisināts neesošas interneta dienas tad tikai pasmejas. Un kārtējo reizi Sola atzvanīt, bet neatzvana un problēma netiek risināta.

Ответ от Netvision Support Ответ от представителя 21.12.2021

Labdien!

Mums ir svarīgi mūsu klienti un klientu apmierinātība, kā arī klientu viedoklis un vērtējums.

Diemžēl, vietnes sudziba.lv iekšējas sistēmas kļūdas dēļ, uzņēmums laicīgi nesaņēma paziņojumu par Jūsu sūdzību.

Lai pēc iespējas ātrāk un produktīvāk atrisināt esošo situāciju, lūgums sazināties ar mums vai atstājiet privātā ziņā Jūsu kontakttālruni un pakalpojuma sniegšanas adresi un mūsu specialisti ar Jums sazināsies.

Mēs vienmēr cenšāmiem palīdzēt klientam, ka arī esam virzīti uz apkalpošanas servisa un paklapojuma kvalitātes uzlabošanu, lai nepatīkamās situācijas vairs neatkartotos.

Cerot uz veiksmīgu situācijas risinājumu,

Ar cieņu,
Jūsu NETVISION

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 26.01.2022

Uzņēmums Netvision meiģīnāja sazināties ar autoru 21.12.2021 atbildot uz sūdzību un prīvātā ziņojumā. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (1)

I Inga Spalviņa 26.01.2022

Neviens pat nepapūlējās sazināties,paldies dievam līgumu lauzām un esam prom no šī šaraškina kantora.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы