РешеноSIA Nano IT - Krāpšana

Labdien, gribēju brīdināt kārtīgi lasīt šīs firmas akcijas !

Saņēmu e-pastu - * 12 mēneši - papildus 15% procentu atlaidei un personīgai atlaidei, Jūs saņemsiet vēl trīs bezmaksas mēnešus

Kopējā cena manā rēķinā ar % 15 atlaidi ir € 87.81
Cena mājas lapā par gadu Complete tarifam ir € 87.81 (tā ir nemainīgā cena) http://www.nano.lv/lat/hosting/linux

Tātad ATLAIDES patiesībā nav!
Zvanīju, viņa man sāka skaidrot , ka taču 3 mēneši ir bez maksas un atlaidi rēķina no viena mēneša likmes. Prasīju tad, kur ir atlaide , jo jebkurā laikā paņemot uz gadu cena ir tāda pati kā šī brīža akcijā, runāja aplinkus visu ko varēja un galā pateica, JA KAUT KAS NEPATĪK EJAT CITUR !
Runa šoreiz nav par atlaidi un naudu, rēķinu samaksājām, bet par krāpšanu un attieksmi, tāpēc, kad redzat akciju pārbaudiet cenu vai nav tāda pati kā bez akcijām !

Дополнено Sūdzības ABC 21.07.2016

nano.lv

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 26.03.2019

Uzņēmuma NANO IT pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (2)

S Sūdzības ABC 26.03.2019

Uzņēmums sazinājās pēc trīs gadiem ! Trīs!

S Sūdzības ABC 26.03.2019

Man, noteikti , nav aktuāli sazināties par problēmu pēc trīs gadiem !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы