www.sudzibas.lv Nano IT Slikts serviss

РешеноNano It - Slikts serviss

Pirmkārt bieži ir problēmas ar epastiem, kad nav pareizi updeitoti mx un citi dns ieraksti, kas noved pie "Delivery Failed" epastiem. Otrkārt puse no tām lietām, kas ir viņu cpanelī nestrādā, ieskaitot skriptus. Treškārt trūkst normālas dokumentācijas un supports nav tas pats labākais. Ceturtkārt *nav iespējams* mājaslapai uzlikt cachingu un arī gzip compression var uzlikt tikai prasot supportam, lai viņi to izdara. Piektkārt - hostējot wordpress mājaslapu lielākā daļa pluginu nestrādā, jo nano.lv serveri izmanto kaut ko savu un vecu.

23.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено uniq 23.09.2019

Kā arī mājaslapas darbība ir ļoti lēna un bieži nāk epasti par to, ka lapa nav sasniedzama

Ответ от Nano IT Support Ответ от представителя 23.09.2019

Labdien!

Ļoti žēl, ka Jums ir tik negatīvā pieredze ar mūsu uzņēmumu.
Precizējiet, lūdzu, ar kādu tieši domēnu ir problēmas? Mēs izdarīsim visu, lai izlabotu situāciju un palīdzēt Jums.

Ar cieņu,
Nano.lv

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 05.11.2019

Uzņēmuma NANO IT SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

U

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы