www.sudzibas.lv Nano IT Apkalpošana un serviss

Решеноnano.lv - Apkalpošana un serviss

Izvēlējos šīs firmas hostingu, un pēc kada laikā nožēloju. Ievietojot savu mājāslapu pārliecinājos kā piedāvātais pakalpojums neatbilst patiesībai. Vienkārši mana mājāslapā lēnāk atverās vaļa neka pārējas, tas nozīme ka Šīs firmas serveri ir diezgan noslogoti. Bieži vien serveri nestrādā kādu brīdī līdz ar to piekļūve savai mājāslapai nav iespējāmā. Zvanot pa palīdzības tālruni, lai noskaidrotu kapēc uz doto brīdi nestrādā, klausuli paceļ kautkads jaunietis, kurš nesaprot no mūsdienas tehnologijam pilnība neko. Vini pat nepabrīdīna iepriekš savus klientus, ka tiek veikti uzlabošanas darbi.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 26.03.2019

Uzņēmuma NANO IT pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

C

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы