MAXIMA - Slikts serviss
16 jūnija ap pll 21;15 ejot uz darbu nakts maiņu vēlējos nopirkt gaļu, ko no rīta aizejot mājas varetu pagatavot. Ģimenē mēs esam 2 cilvēki tādēļ arī skatijos mazāko gabalu gaļas. Atrodot zem 1 kg gaļu smuku gabalu, gāju uz pašapkalpošanas kasēm, jo tas tikai vakarā strādā. Paņemot gabalu redzēju, ka cenu zīmes svitra kods sākums ir ieburzīts, sapratu, ka pati nenoskanēšu, bet ir taču konsultants kurš man var palīdzēt, pieejot pie ''robotiem'tuvāk kl. Konsultantam saku ka nevarešu noskanēt. Uz ko viņa man atbildēja aizejiet samainīt. Tie nav zābaki vai gabal prece, bet gan sverama. Pat nepienāca un nepalīdzēja ievadīt.
Labdien.
Ja kādā no mūsu veikaliem radusies situācija, par kuru vēlaties saņemt atbildi, priecāsimies, ja sazināsieties ar mums, aizpildot pieteikumu: maxima.lv/sazinies-ar-mums
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda
Комментарии (1)
kurā veikalā tas bija?