LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Nejauka apkalpošana.

Maxima - Nejauka apkalpošana.

Šodien 21: 38 iepirkos veikalā maxima, pie kases vēlejos uzzināt, cik naudiņas man ir uz kartes. Apkalpoja pārdevēja rūta, nepateica ne sveiki, uzrunāja uz “tu” un ļoti nejauki. Iedevu kartiņu, lai apskatās, pretī man pateica, lai pati lieku.
Pēc šādas apkalpošanas, vairs nav garastāvoklis un nav vēlme apmeklēt šo veikalu!

06.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 07.07.2020

Labdien!
Atvainojiet par radušos situāciju!Lūdzu noprecizējiet, kurā veikalā Jūs nelaipni apkalpoja, lai mēs varētu izrunāt šo gadījumu ar darbinieku, un atsūtiet informāciju uz [email protected] .

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

M

Комментарии (4)

K Klients45566 06.07.2020

Ak tu nabadzīte

M Maija8878 07.07.2020

Ja tevi slikti apkalpotu, tad paskatītos ko tu pateiktu. Es arī stradāju līdzīgā iestādē un smaidu katram klientam!

L Livva 07.07.2020

Man šķiet, ka pārdevējai līdz dienas beigām ir apnikuši visi tie- cik man uz kartiņas naudiņa? 5 centi vai 7? Un tad "stundu stāvu domādama"-noņemt to naudu vai atstāt.

M Maija8878 07.07.2020

Bet tas nav attaisnojums, lai nejauki runātu! Es arī strādāju līdz vakaram, un katru klientu jauki apkalpoju! Ielieciet sevi mana vietā, ja Jūs tā apkalpotu Jums noteikti būtu slikts garīgais!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы