www.sudzibas.lv MAXIMA Maldināšana

Maxima - Maldināšana

Labdien, šorīt 8: 30 no rīta pie veikala Maxim Jurmala Lielupes nevarēju nopirkt bērnu pārtiku par norādīto cenu, man teica, ka viņu akcija ir beigusies un viņiem nav laika nomainīt cenu zīmes, bet akcija nebeidzās 2022. Gada 2. Oktobrī un šodien ir 2022. Gada 4. Oktobris viņiem bija 36 stundas, lai nomainītu cenu zīmi. Uzskatu, ka tas ir rupjš manu tiesību pārkāpums, veikalam bija pienākums man pārdot bērnu pārtiku Cena norādīta uz cenu zīmes!

Dalīties piedāvāju šī produkta cenu zīmju fotogrāfijas paldies!

04.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 04.10.2022

Labdien!
Liels paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Ļoti atvainojamies par pieļauto darbinieku kļūdu, savlaicīgi nenomainot cenu zīmi. Esam par to informējuši veikala vadību un cenu zīme ir nomainīta. Informējam, ka uz akcijas cenu zīmes bija norādīts pareizais akcijas termiņš un šodien, 04.10.2022 akcijas cena vairs nav spēkā, tādēļ produktu ir iespējams iegādaties tikai par standarta cenu.
Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Комментарии (6)

T Tallink123 04.10.2022

Jūsu pienākums ir lasīt to, kas ir rakstīts cenu zīmē. Lūdzu, lieta atrisināta.

G Gulbenietis 04.10.2022

Te abām pusēm ir daļa taisnības. Jā, beigu datums ir minēts. Bet, piemēram, kovida laikā, ar aizsvīdušām, salijušām brillēm un masku man tie mini cipari nav saskatāmi. Tāpat darbinieces vajag palamāt :D.

TasEsLV 04.10.2022

Skaidri un gaiši uzrakstīts akcijas periods. Tas ka ir nesmuki atstāt vecu akciju, bet tomēr viss ir norādīts.

S sannas 04.10.2022

Veikalam nav tāda pienākuma. Tāda likuma nav. Ja kādreiz kādā veikalā cilvēcības dēļ ir atdota starpība, tas nebūt nenozīmē, ka tas ir likumā noteikts.
Turklāt ja jūs prasāt cenu, kāda norādīta pie preces, tad jāsaprot, ka atlaides nebūs, jo uz cenas taču rakstīts akcijas termiņš.
Neattaisnoju veikala kļūdu, bet, ja jūs spētu iedomāties, cik liela veikala teritorija ar cenām ir jānomaina vienam cilvēkam, jūs saprastu, ka tas ir ļoti sarežģīti izdarāms, ja paralēli cenu maiņai, preču vešanai uz zāli, jāpaspēj vēl kasē pasēdēt un pārbaudīt derīguma termiņus.

G Gonzo23 04.10.2022

Tas ir arī 3*maximā akropolē, kad netiek noņemtas vecās cenu zīmes, ne tikai mazos veikalos, neviens neko nedara

S sannas 07.10.2022

Ejiet strādāt uz MAXIMA, jums nebūs nekas jādara un jums par to vēl samaksās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы