LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Darbinieki neapmācīti.

Maxima - Darbinieki neapmācīti.

Šodien pirmo reizi nolēmu iepirkties jaunajā veikalā, jo netālu dzīvoju. Ieejot veikalā pēkšņi atskrēja apsargs un sāka vienu no pircējiem, kas tiko bija nolicis groziņu, lai dotos projām skaļi kautko kliedzot sāka viņu ātrumā vilkt cauri vissam veikalam uz noliktavu neko nevienam nepaskaidrojot, kas ir noticis. Kautkāds bardaks, kasiere izlikās ka viņai vienalga. Varēja tikai dzirdēt kā no noliktavas telpām atskan sitieni un bļaušana. Tas bija ap kādiem 16: 30. Pirmā un pēdējā reize šajā veikalā...

28.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Dinss 28.01.2020

Augusta Deglava iela 7.

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 31.01.2020

Labrīt!
Paldies par sniegto informāciju.
Par radusos situāciju esam informējuši Drošības departamenta administrāciju.
Maxima Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

D

Комментарии (6)

⛔️ 28.01.2020

Varbūt tas bija zaglis? Citādi bļaušana no pircēja puses sāktos vēl pirms noliktavas telpām

D Dinss 29.01.2020

Ja arī zaglis tas nedod tiesibas apsargam ar varu vilkt kadu uz noliktavu, paskaidro cilvēkam ka tev aizdomas ka vins kautko ir nozadzis, lai parāda kabatas un izsauc policiju.

T Turkey901 29.01.2020

Cilvēks vai nu pretojās, vai nu metās bēgt - apsargs aizturēja noziedznnieku līdz ieradās policija, nogādāja to šim mērķim paredzētā telpā.

T Turkey901 28.01.2020

Nenoskaidrot iemeslu/ situāciju un izdarīt pārsteidzīgus secinājumus ir ļoti gudri!

BondsBonds 28.01.2020

Nav apsardze slikti, ir apsardze slikti. Nēesi tas kiru tur ievilka?

Džozefīne 28.01.2020

''neko nevienam nepaskaidrojot,'' gribi teikt, ka apsargam vajadzēja situāciju izklāstīt visiem veikala apmeklētājiem?
Un kasiere, visdrīzāk, nevis izlikās, ka vienalga, bet turpināja savu darbu. Viņai vajadzēja skriet pakaļ uz noliktavu? Tad atkal nebūtu labi, jo redz, pārdevēja būtu pametusi savu darba vietu, nevienam neko nepaskaidrojot.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы