www.sudzibas.lv Livas Totāla krāpšana

РешеноLivas - Totāla krāpšana

Tātad maijā pieslēdzu Livas televīziju plus internets. Jūnijā sākumā ierodas meistars. Sāk visu darbību, pēc 1h pasaka ka aizmirsa panemt ruteri. Devās prom solīja ka būs nākamajā dienā. Protams pēc 3 dienam zvanu, jautāju ka ar pieslēgšanu, vārds pa vārdam būs pēc 2 dienam. Okey, tad brauc visu sadara, sazvana kaut kādu administratoru lai ievada datus viss aiziesot. Protams nekas nedarbojas, bet meistars jau prom. Tā viss vilkās vēl nedēļu. Zvanot vainu noveļ viens uz otru. Administrators Saka meistara vaina un meistars Saka administratora vaina. Nu tad beidzot pēc 2 nedēļām viss sāk darboties. Bet ir liels bet tad sākās liels murgs. Viss raustās neko tv nevar paskatīties, internets zem katras kritikas. Zvanu sūdzos, piedāvā ievilkt kabeļtelevīziju, bet būsim pēc nedēļas jo meistari noslogoti. Dienu pirms jāierodas meistaram, zvana un piedāvā pārcelt uz citu dienu, jo netīšām apsolīts kādam citam. Atteicos pateicu ka lauzīsu līgumu. Protams rēķins jau atnāk par jūniju un jūliju, tekošo mēnesi. Zvanu un sāku ka nemaksāšu jo man to visu laiku nekas nedarbojās. Nosūtīju pārrēķina pieprasījumu, Saka lai gaidu atbildi. Beigās nebija atbilde. Atnāk rēķins 390 eiro par iekārtām un rēķinu, bez parēķina. Nodevu iekārtu un uzrakstīju pārrēķinu vēlreiz. Jo iepriekšējo neesot saņēmuši. Ieteica gaidīt atbildi, pēc nepilna mēneša, bez atbildes tiku iesniegta parādu piedziņai ar 219 eiro parādu. Par ko? Ja līgums bija bez termiņa un laušanas soda maksas? Paldies šai krāpnieku kompānijai par sabojātu kredītvēsturi bez pamata. Mana kļūda ka iepriekš ne painteresējos par šo kompāniju kā tādu. Vienkārši tur kur dzīvoju, piedāvāja tikai šo Livas, vai Baltcom ? lūdzu neuzķerieties uz šo kompāniju. Pozitīvi ir tas, ka iesniegums patērētājos ir akceptēts. Un man ir zvanu laiku kopijas un pāris zvanu ieraksti, kas apliecina maldināšanu un atceltos meistara pieteikumus

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 02.02.2021

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

L

Комментарии (4)

G Genadijs88 23.10.2020
Очень не качественный интернет

Интернет постоянно исчезает, и компания не может решить проблему, ссылаясь что у них все в порядке. Тоже самое происходит с ТВ каналами, которые не показывают в цифровом качестве.

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S Spuris 07.12.2020

Turaties un cerams ,ka tiks sodīti krāpnieki Livas .

T Taisnīgums99 07.12.2020

Livas ir tads kantoris, ka ja jus normali ar viniem runatu tad visu butu sarunajis, bet runat jus noteikti neprotat, tapat ari kaut ko 100 punkti jus noklusejat.

Tie "pateretaji" viniem pie vienas vietas, lieki darijat, ka rakstijat, livas pat no pistolem nebija bail.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы