www.sudzibas.lv Livas Neiedziļināšanās klientu jautajumā

РешеноLivas - Neiedziļināšanās klientu jautajumā

Esmu Livas kliente daudzu padsmit gadu garumā.
Nebiju iedziļnājusies līguma aprakstā.
Neskatoties uz to, ka es no viņu pakalpojuma neatteicos, sods bija jāmaksā, jo mainot dzīvesvietu esošo adresi Livas neapkalpo.
Vai, tiešam, nebija iespējams šo jautājumu izskatīt individuāli.
Esiet uzmanīgi ar līguma slēgšanu. Izvēlieties līgumus slēgt uz nenoteiktu laiku. Jo dzīvē viss var mainīties pēkšņi.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 02.02.2021

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (2)

Andris Sa 14.08.2018

ja jus esat kliente vairak ka desmit gadu tad par kadu atslegsanas maksu iet runa... ja ligumam ir vairak ka 2 gadi tad viss ir bezmaksas un var atslegties kad grib.

mani vecaki pieslegti pie livas vairak ka 15 gadu, bet ligumu uz 2g dazreiz maina lai maksat mazak...

Pacco_al 15.08.2018

Jautājums, kāpēc, lai kaut ko izskatītu individuāli? Jūs pārceļaties, tā ir jūsu problēma. Vai tad tāpēc arī kāda firma jums mantas pārved par velti, jo tā taču "nav jūsu vaina". Līgumā ir ierakstīts, ja pakalpojumu izbeidz pirms termina - līgumsods. Kas te vēl nesaprotams?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы