LV RU
www.sudzibas.lv Livas Nejauks serviss - atslēgta e-pasta adrese

Livas - Nejauks serviss - atslēgta e-pasta adrese

Jau labu laiku neesmu LIVAS interneta klients, taču mans e-pasts [slēpt]@livas.lv turpināja darboties un to aktīvi izmantoju. Dažas dienas atpakaļ e-pasta konts tika pēkšņi deaktivizēts. Zvanot Klientu tehniskā atbalsta dienestam laipni, bet strikti atbildēja, ka sen jau vajadzēja būt atslēgtam, nu lūk tas arī ir noticis. Atjaunot var tikai abonējot Livas interneta pakalpojumu.

Saprotu, ka man nepienākas pakalpojums, taču uzņēmumam būtu jāpabrīdina vismaz mēnesi iepriekš pirms atslēgšanas. E-pasts daudz kur reģistrēts un ne visur viegli un ātri to var nomainīt.

07.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Livas Ответ от представителя 08.07.2020

Labdien!

Paldies, ka informējāt par notikušo.

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs. Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu šo situāciju, lūdzam nosūtīt mums privātā ziņā Jūsu kontakttālruņa numuru.

Gaidīsim Jūsu ziņu.

Ar cieņu,
LIVAS

Комментарии (4)

T Taisnīgums99 07.07.2020

Ja pats zinajat, ka tulit atslegts bus? Tad kur ir problema? Pasha vaina ne jau livas!

shampuns 08.07.2020

E-pasts darbojas vairākus gadus pēc līguma laušanas un tika atslēgts pēkšņi bez brīdinājuma. Ja pareizi atceros, tad laužot līgumu tika teikts, ka e-pasta adrese netiek atslēgta, savādāk uzreiz būtu pārgājis uz citu, negaidot kad to atslēgs. Uzņēmums noteikti ir tiesīgs sniegt pakalpojumu, bet būtu korekti pabrīdināt vismaz kādu laiku pirms atslēgšanas.

T Taisnīgums99 08.07.2020

Protams, ka livas vieta viniem nebutu vispar izdevigi to epastu atslegt, taa ir tikai laba reklama, ka kads raksta no vinu e-pasta.

T Taisnīgums99 10.07.2020

tas ka jus nepievershat, nenozime, ka citi nepieversh. Pamegini uztaisit e-pastu kadaa slikti negativi skaniigaa domeenaa un tad patestee reakciju!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы