www.sudzibas.lv Livas Slikts serviss un kvalitāte, maldina klientus

Livas Ktv - Slikts serviss un kvalitāte, maldina klientus

Vēlējos atteikties no Livas personīgo apstākļu dēļ, taču izrādījās sekojošā situācija-
sākotnēji, kad Livas piedāvāja savus pakalpojumus 2014. Gadā noslēdzu līgumu uz 24 mēnešiem, aizejot no baltkoma. Taču jau 2015 gadā saņēmu zvanu no Livas meistara, ka ir jāpārslēdz līgums. Toreiz nebiju iedziļinājums kāpēc, piekrītu. Esmu pensionāre, un uz manas neuzmanības mani arī "noķēra".
Kad bija jāpārtrauc līgums, izrādījies, ka pēc gada, nevis 24 mēnešiem līgumu pagarinājām atkal uz "24"mēnešiem, ka rezultātā sanāk 2017. Ga beigas. Labprātīgi livas atteicās pārtraukt līgumu un tagad uzliek man sodu sankciju par pirmstermiņas līguma pārtraukšanu. Sanāk, paši mani apkrāpuši pēc gada, nevis pēc 2 gadiem.. Atbraucot uz ofisu, operatore, kas apkalpoja bija ne visai laipna, vainīja mani pašu, vēl trakāk bija tas, ka viņa uzstāja - ka es pati pieteicu meistari līguma pārslēgšanai!!! Tādi meli tikai saniknoja,. Neiesaku slēgt līgumu ar Livas, esiet ļoti piesardzīgi, slēdzot līgumus ar šo kompāniju! Ļoti zema kvalitāte gan digitālai, gan kabeļtelevīzijai (man bija pieslēgti abi, jo mājas esot 2 televizori.)

Комментарии (1)

Latviešu tautas 26.01.2017

Мой друг тоже промучался с этой фирмой. В результате ушёл в Балтком, теперь доволен: платит 7,50 в месяц за 52 канала, из которых смотрит только с десяток, ито российских, LNT и TV3+...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы