www.sudzibas.lv Livas Krāpnieki

РешеноLivas - Kabeļtelevīzija, kabeļtelevīzijas pakalpojumi, interneta pieslēgums. - Krāpnieki

Esmu līvas kompānijas klients jau ilgu ilgu laiku. Dzīve gadās visādi un sanāca nesamaksāt. Biju sajūsmā kad man atnāca papīrs no piedziņu kompānijas, ar lielu summu, kuru man ir jāsamaksā par līvas pakalpojumu. To skait summu pāri 100 eiro par nezin ko, ko pieprasa līvas plus parāda summai. Rakstu lai noskaidrotu, mani ignorē. Noskaidroju ka firma nevar muļķot klientus un ņemt naudu, par pakalpojumu, kuru viņi izslēdza, un kas nav pieejams. Bet līvas katru mēnesi liek par to maksāt, plus soda nauda, plus maksā par viņu modemu, un karti hd kanāliem ko viņi izsniedza ar norunu "bezmaksas". Patiešām verdzībā.

06.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 02.02.2021

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

F

Комментарии (2)

N Noboby 06.08.2019

Nelieto vārdu verdzība ja Tev nav ne mazākās sajēgas ko tas nozīmē. Un vai vispār pats esi devies pie PTAC?

F FF8 06.08.2019

Bet izrādas ka tomer verdzībā vēl pastāv. Jo livas darbinieki, atbild ka mani pārdeva parādu piedziņas kompānijai. Ja, ar PTAC palīdzību noskaidroju, ka LIVAS nedrīkst ņemt maksu, par pakalpojumu, ko viņi vairs nesniedz.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы