Livas - Internets

Ja kādam vajadzīga digitālā televīzija un internets,neiekrītiet kārdinājumā noslēdzot līgumu ar Sia "Livas".Man ir pakete LUX+.internets sestdienās un svētdienās var uzskatīt ka vispār nav,jo visu laiku raustās.Drausmīgi lēns.Digitālā televīzija restartējas katru otro dienu.Apnicis pie viņiem griezties jo tas ir bezmērķīgi.Tagad gaidu noslēgtā līguma beigas,lai varētu atteikties.Te sūdzībās esmu rakstījis vairākkārt,lai brīdinātu citus.Rakstu atkal jo internets raustās.LŪDZU NEIEKRĪTAT!!! LĪDZ NĀKAMAI REIZEI.

M

Комментарии (4)

A alisija 30.08.2013

Nepiekrītu. esmu ļoti apmierināta ar Livas sniegtā pakalpojuma kvalitāti. pakete arī Lux. ja kādreiz (piemēram pēc vētras) bija kkādas problēmas ar internetu, piezvanot operātoram (pat vēlu vakarā), bija teikts, ka problēma ļoti ātri tiks novērsta. tā arī bija. iespējams, ka tas varētu būt atkārīgs no pakalpojuma saņemšanas adreses? Imantā vismaz problēmu nav, arī Čiekurkalnā un Juglā nebija.

T trakotais 11.11.2014

Izklausās pēc kaut kāda cilvēka, kurš ar visu ir neapmierinats, ja jaus saka ka raksta vairākas reizes, bet tomer pakalpojumu turpina lietot un raksta taču izmantojot internetu. Nu kautkas neliekas kopā, bet nu ta ir, ja nav ko darīt, tad kādēļ gan nepasēdēt un nepasūdzeties, es arī darba sēžu un mīlu lasīt par ko tad tagad ir aktuali sūdzēties :D Lai Jums jauka diena :)

M Mierinsh 17.06.2015

es arī lietoju Livas un esmu apmierināts, tāpēc liekas smiekligi šādi komentāri

A AnToNs sNoTnA 17.08.2015

neikrīti pats savs melos. man livas meistars 1. janvārī atbrauca rūteri uzstādīt un viss šancē bez iebildumiem + netu lietoju pārsvarā visu laiku un es nesūdzos vispār

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы