www.sudzibas.lv Lemon Gym Zāle ir augstas kvalitātes

Lemon Gym - Zāle ir augstas kvalitātes

Fresh Lemon Gym ir fitnesa zāle ar daudzveidīgiem treniņu aparātiem, pietiekami daudz stieņu, lai veiktu pievilkšanos. Patīkama atmosfēra un laba apgaismojums, ērta autostāvvieta blakus plavnieki tirgum (pašlaik 3 stundas bez maksas) . Lieliskas apģērbu maiņas telpas, bet skapī nav plaukta augšpusē, kā citos lemon zālēs. Dažu stieņu savienojumi izskatās nedaudz vāji, bet kopumā zāle ir augstas kvalitātes un izskatās kā dārgāki fitnesa klubos. Atsevišķs paldies par pirti.

31.01.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 01.02.2024

Sveiki,

Pateicamies par Jūsu atsauksmi par Lemon Gym! Mēs priecājamies dzirdēt, ka Jūs novērtējat mūsu aprīkojumu un atmosfēru.

Mēs esam gandarīti, ka esam ieguldījuši pūles, lai radītu augstas kvalitātes vidi, mēs vienmēr strādājam, lai uzlabotu savus pakalpojumus un nodrošinātu labāko iespējamo pieredzi mūsu klientiem.

Vēlreiz pateicamies par Jūsu atsauksmi un novērtējumu!

Ar cieņu,
Lemon Gym komanda

R

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы