www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss

Lemon Gym - Slikts serviss

Lemongym kluba 22.06.22. Administratora pārtraukums noteikts līdz 20: 00 kad ierados uz klubu 15: 47. Administratora posteni atdārdas sieviete kas rupja forma aizrādīja par laika tabulas fotografēšanu, atzīmējot ka esot tikai fitnesa trenere kas pēc viņas vārdiem nozīme ka ir tikai apmeklētājā (kas sēž administratora posteni) noskaidroju ka tā ir Valerija bule - ļoti nepatīkama un rupja sieviete.

27.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

27.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 27.06.2022

Mums ļoti žēl, ka Jums nācās saskarties ar šādu situāciju.
Kā noteikti pamanījāt reizēm kluba administrators nav uz vietas pilnu darba dienu, tāpēc gadījumos, kad Jums ir problēmas ar tikšanu klubā, vai kāds vispārīgs jautājums, mēs Jums laipni palīdzēsim, ja zvanīsiet pa tālruni 27275757. (darba dienās 8-21, sestdienās 11-19), vai rakstīet uz e-pastu [email protected]

Par šo izveidojušos situāciju, mēs ļoti atvainojamies, mēs noteikti noskaidrosim šo situāciju smalkāk.
Esam nodevuši informāciju, atbildīgajai personai, kas noteikti risinās šo jautājumu ar privāto treneri.

Mēs vēlreiz atvainojamies visa Lemon Gym kolektīva vārdā, gaidīsim Jūs sporta klubā.

S

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы