Lemon Gym - SCAM

Situacija: jāmaksā 16.34, vai mana lieta tik nodota parādu piedziņai (kur papildus tam ka kredītvēsturi iedragā būtu jāmaksā 17 eiro par pakalpojumu)
+es ne reizi neesmu apmeklējis klubu(līguma ietvaros)
Gaita: izmēģinājumu klubu ar 1x bez maksas nodarbību.
Nākamajā dienā zvana piedāvā piedāvājumu kuru grūti noraidīt. Piedāvā līgumu slēgt telefoniski un 12 mēn. kur piekrītot tajā brīdī domāju ka ne jau tgd sāksies līgums bet tad kad pirmo reizi apmeklēšu klubu. Bet ne. Lidz ar to esmu šokēts ka telefoniski var noslēgt līgumus uz gadiem un tu pat vari to nenojaust, jo komunikācija ir ļoti zema līmenī. Jautājums : cik tas ir likumīgi, ētiski, pareizi? Vai tas nav pārāk visatļauti ar telefoniski pateiktu "jā" apstiprināt līgumu?

02.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 05.02.2024

Sveicināti!

Pateicamies par Jūsu saziņu. Mēs vēlamies piedāvāt profesionālu un precīzu atbildi uz Jūsu atsauksmi.

Mūsu pārdošanas specialisti strādā ar mērķi izteikt mūsu klientiem vislabāko piedāvājumu, piedāvājot īpašus abonementus. Mūsu speciālisti sazinās ar jaunajiem klientiem, kuri ir izmēģinājuši mūsu klubu, sniedzot tiem ekskluzīvus piedāvājumus, kas nav publiski pieejami citur, piemērām klubā uz vietas vai mūsu mājaslapā.

Katrā telefonsarunā mēs rūpīgi izskaidrojam visus līguma nosacījumus, sniedzot pilnīgu izpratni par iespējām un izmaksām. Mūsu galvenais mērķis ir saprast klienta vēlmes un vajadzības, piedāvājot piemērotu risinājumu. Kolēģi prasa vai klientam ir interese un vēlme sportot tālāk, kāds abonementa veids, cena un termiņš interesē. Ja klientam ir vēlme pieslēgt abonementu, starp klientu un pārdošanas specialistu notiek vienošanas par līguma sākuma datumu un tiek veikta identifikācija, lai būtu iespēja pieslēgt līgumu pēc klienta piekrišanas. Līdz ar to klients piekrīt distances līgumam, kuram ir tāds pats juridisks spēks kā parastam līgumam.

Tā kā tas ir attālinātais pirkums, klientam ir pieejamas 14 dienu atteikuma tiesības, ko klients var izmantot, lai anulētu savu līgumu. Šī informācija tiek sniegta telefonsarunas laikā un arī e-pastā, kurš tiek nosūtīts klientam uzreiz pēc telefona sarunas.

Par cik tā ir attālinātā abonementa iegāde, te darbojas likumi par distances līgumu noslēgšanu, līdz ar to parakstīt līgumu nav nepieciešams. Ar LR attālinātas līguma noslēgšanas noteikumiem varat iepazīties šeit - https://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

D

Комментарии (1)

S SancSanc 13.03.2024

Lūdzu iesniedzit šo informāciju Patērētājos, lai nopietnāk izskatītu šo Lemon Gym pašdarbību! Es jau iesniedzu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы