www.sudzibas.lv Lemon Gym Neprofesionala attieksme pret klientu

Lemon Gym - Neprofesionala attieksme pret klientu

Prieks par kluba inventāru viss sakārtots, bet attieksme pret klientiem gan nav augstā līmenī, slikta pieredze ar jau sūdzībās pieminēto darbinieci, kura tiešām liek justies pazemojoši. Biju aizmirsis uzlikt dvieli uz trenažiera, par ko saņēmu aizrādījumu, labi, tas saprotams, bet izskatās ka es viņai nepatīku pēc sejas, jo daudziem apmeklētājiem pat nav dvielis līdzi un es esmu vienīgais kuram aizrāda. Ļoti aizvainojoši bija tas, ka darbiniece izteica aizrādījumu citu klientu priekšā un komentārs bija tāds: "Trīs aizrādījumi un no zāles tiksi izdzīts". Vēlētos, lai tā darbiniece man atvainojas arī citu klientu klātbūtnē varbūt sapratīs kādas ir sajūtas. Un vēl kad gāju uz ģērbtuvi pamanīju, ka tā pati darbiniece ar telefonu fotografē klientu datus no datora monitora, rodas jautājums kam tas ir vajadzīgs, jo tā izskatās pēc personīgo datu nopludināšanas, kas ir ļoti nopietns pārkāpums. Tas viss notika Juglas filiālē 24.02.2019. no pulksten 11:30 līdz apmēram 13:30. Ļoti ceru ka vadība rīkosies.

T

Комментарии (5)

really? 25.02.2019

2h treneejies slapju muguru? tad nav briinums,ka sviedri no tevis teceja un par dviela neesamibu aizradija,veee!

RAMONA👀 25.02.2019

It kā citi trennētos mazāk un sviedri netek, ja reiz aizrāda tikai autoram!

Pārdеvējs© 25.02.2019

Gan jau pirms nākt trenēties nebiji nomazgājies dušā un smirdēji pēc kuiļa. Tas ir kaitinoši

really? 25.02.2019

Besii saadi memljaki,kuri par katru dzives siikumu iid! Ja reiz dvielis ir obligats,tad ir un nav ko snurksteet ja aizrada un uz citiem ar pirkstu radiit,ka citiem ari nav,sac ar sevi un tad ar savu pirkstu vicinies uz citiem!
Blakus tacu citiem nebiji,iespejams,ka vinu savu aizradijumu jau ieprieks sanema!

T TavsSencis 25.02.2019

Un tu tur biji, perdeli?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы