www.sudzibas.lv Lemon Gym Naudas līdzekļu piesavināšanās

Lemon Gym - Naudas līdzekļu piesavināšanās

Uzmanaties pirms slēdzat jel kādu līgumu ar lemon gym.
Kaut kur viņu sistēmā tiek automātiski atķeksēts, ka pakalpojuma abonoments tiek automātiski pagarināts, un tad beidzoties jau sen (pirms gada) apmaksātam abonementam, bez ziņas tiek aktivizēts nākamais abonements, par kura esamību nemaz nezini.
Tad pēc laika saņem draudu ziņu par nodošanu parādu piedzinējiem!

Labi atstrādāta shēma - juridiski viņiem ir uz ko atsaukties, ka vairāk pirms gada kaut kur viņu sistēmā bija automātiski atķeksējusies šī prasība un veicot apmaksu es tai esot piekritis.

Bet no cilvēciskā viedokļa, ļoti negotprātīga rīcība - nevienā brīdī nav pat bijusi saziņa ar atgriezenisko saiti (vēlāk spamā atradu epastu, kas izskatījās pēc kārtējās reklāmas, nevis konkrēta paziņojuma, ka mans abonements tiek aktivizēts) . Tā neveic godprātīgu uzņēmējdarbību.

29.01.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 30.01.2024

Sveicināti!

Pateicamies par Jūsu saziņu. Mēs vēlamies piedāvāt profesionālu un precīzu atbildi uz Jūsu sūdzību.

Pēc Jūsu norādījumiem, mēs vēlamies paskaidrot Jūsu līguma darbības noteikumus. Jūsu līgums ir noslēgts ar minimālo izmantošanas termiņu, kas ir noteikts uz konkrētu laika periodu, parasti uz 12 mēnešiem. Šajā periodā Jums ir piešķirta cena ar atlaidi. Tomēr, pēc atlaides perioda beigām, līguma nosacījumi paredz, ka stājas spēkā standarta cena, kas tika piedāvāta līguma noslēgšanas brīdī.

Mēs vēlamies norādīt, ka Jūsu līguma pirmajā lapā ir skaidri minēts šāds nosacījums:

"Ja Klients līdz Minimālā pakalpojumu izmantošanas termiņa beigām nav rakstiski informējis par abonementa (līguma) izbeigšanu, Līgums tiek pagarināts automātiski un ir spēkā uz nenoteiktu laiku. Vairāk informācijas skat. Vispārīgo līguma noteikumu 6. sadaļā (tostarp par Pakalpojuma sniedzēja tiesībām grozīt Pakalpojumu sniegšanas un (vai) Līguma izpildes nosacījumus)."

Turklāt, atbilstoši līguma punktam 6.3.1., līguma izbeigšanas gadījumā Jums ir jāinformē mūsu uzņēmums ne vēlāk kā 14 dienas pirms izbeigšanas datuma:

"6.3.1. Izvēloties līgumu ar 9 vai 12 mēnešus minimālo darbības termiņu, Klients Līgumu ar Pakalpojumu sniedzēju var izbeigt brīdinot Pakalpojumu sniedzēju ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienas pirms Klienta vēstulē norādītā Līguma izbeigšanas datuma."

Saskaņā ar šiem noteikumiem, Jums bija iespēja izbeigt līgumu, ja Jūs nevēlējāties pagarināt to uz beztermiņa periodu. Jums vien vienkārši bija jāinformē mūs par Jūsu vēlmi.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

R

Комментарии (8)

R Roberts 22 29.01.2024

Vēl papildus velk laiku garumā un nekomunicē, lai uzskaitītu lielāku līgumsodu.

R Reinis Savelis 11.03.2024

Paldies,par daudzām sūdzībām izskatās jāņem vērā vēlējos beztermiņa saviem pusaudžiem,bet lasot šo visu, laikam nevēlos iekulties nepatikšanās!

I I 13.03.2024

pareizi darīsi!

S SancSanc 13.03.2024

Tiesī tāds pats gadījums, plus iesaistīts nepilngadīgais!
Lemon Gym tā ir laikam legāla krāpniecība!

S SancSanc 13.03.2024

Lūdzu iesniedzit šo informāciju Patērētājos, lai nopietnāk izskatītu šo Lemon Gym pašdarbību! Es jau iesniedzu!

S Sanita7 03.04.2024

Sveiki kà gája ar šo ? Ko teica ? Mès rít arí dodamies skaidroties. Arí nepilngadígais arii nodota lieta piedzinèjiem. .. kaut gan skaidri pateicám ka tikai uz mènesi ir LV bèrns un viss. Sviests kautkáds

S SancSanc 04.04.2024

Nu Patērētāji man nav devuši ziņu, tā kā dēlam tuvojās 18 gadi, samaksāju, jo negribu,lai pilngadību sāk ar parādu piedziņu, jo nezin,ko gaidīt no Lemon GYm - īsti adekvāti nav - un krāpniecības shēma izstrādāta legāli - varena! Cik varu popularizēju šo savu pieredzi, jo bez tabu ar nav jēga neko sūdzēt , pagājušo gadu 2 sižeti bija un vispār nekas nav mainīts. Lemon Gym ignorē visu - arī iekļautos punktus - ko pats ir līgumā licis, un arī vecāku atļauja nezin kam domāta, jo pie parādu noziņošanas - viņi to neņem vērā, un tam nav nozīmes viņu acīs. Ja Jūs ar varat - sniedziet patērētājos - varbūt viņiem atvērsies acis un sāks kaut ko lietas labā darīt.

R Roberts 22 04.04.2024

Neko labi negāja. Juridiski viņiem viss ir sakārtots lai šādi negodprātīgi piesavinātos naudu. Man nebija laika tiesāties un samaksāju.
Principā netaisni ir tas, ka brīdī, kad veicu maksājumu par apmeklējumu, esmu pats sev nezinot parakstījis līgumu par beztermiņa abonēšanu, kas automātiski stājas spēkā, un man nezinot tik krājas parāds par to ko es nemaz neizmantoju.
Tad jau analoģiski es varētu par jebkuru produktu vai pakalpojumu, kur tiek maksāts ar karti uztaisīt šādu līgumu, kuru maksātājs maksāšanas brīdī automātiski paraksta un tad tik piestādīt rēķinu, un kad nemaksā - nodot parādu piedzinējiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы