www.sudzibas.lv Lemon Gym Krāpšana, slikts serviss

Lemon Gym - Krāpšana, slikts serviss

Biju noslēgusi līgumu uz gadu, apmeklēju sporta zāli 8mēnešus un sākās pandēmija, dēļ pandēmijas nevarēju apmeklēt sporta zāli un abonements tika iesaldēts uz apmēram gadu.
Gada laikā paliku stāvoklī un kā grūtniece nevarēju iet cilāt smagumus, tāpēc vēlējos atcelt abonementu.
Protams atbilde bija ka tas nav Gana labs iemesla lai abonements tiktu atcelts un man ir jāmaksā soda nauda par to ka eju prom no sporta kluba.
Nosacījums - gadu jābūt sporta zāles klientam, es biju pat vairāk kā gadu. Man iesaldē abonementu - ne manas vainas dēļ, bet kad vēlos to atcelt te pēkšņi atbilde ir “abonements ir bijis iesaldēts un es neesmu sportojusi visu gadu, tāpēc man ir jāsamaksā soda nauda par periodu kuru neesmu gāJusi” laigan skaitos lemon gym kliente 1,5 gadus

02.01.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 04.01.2024

Sveicināti!

Atvainojamies, ka Jūs saskaraties ar neērtībām un esam gatavi rūpīgi izpētīt situāciju, lai atrisinātu jebkādas problēmas un uzlabotu Jūsu kopējo pieredzi ar mums. Jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgas!
Ceram, ka jūs pieņemsiet mūsu atvainošanos un mums būs iespēja atjaunot Jūsu uzticību mūsu uzņēmumam. Ja jums ir jebkādas papildu norādes vai jautājumi, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.
LEMON GYM vēlās apsveikt Jūs šo foršu notikumu Jūsu dzīvē un mēs uzskatām, ka grūtniecība nav slimība. Pēc pieredzes - ārsti rekomendē nodarboties ar sportu līdz noteiktam periodam, lai stiprinātu muskuļus un muguru. Savukārt, mēs nākam pretī klientam un uzreiz pēc izziņas no ārsta, kur ir rakstīts, ka kliente ir stāvoklī – piedāvājam iesaldēt abonementu līdz gadam par brīvu. Pēc gada individuālā kārtībā – mēs izskatam iespēju pagarināt iesaldēšanas periodu.
Ja kliente nepiekrīt šiem nosacījumiem, tai ir tiesības lauzt līgumu ievērojot līguma nosacījumus, jo abonements tika izmantots pirms kliente ir palikusi stāvokli un tādēļ, ka nevēlas turpināt sportot pēc dzemdībām.
Līguma laušana gadījumā abonementa iesaldēšana neatrisina agrās līguma laušanas atlaides atmaksu, jo katra iesaldēšana pagarina minimālo derīguma termiņu (pēdējo abonementa dienu) uz to pašu laika periodu uz kuru tika iesaldēts abonements. Tas nozīmē, piemēram, ka ja abonements tika iesaldēts uz gadu, pēc atsaldēšanas – tas netiks izbeigts, jo faktiski par šo gadu nekas netika maksāts.
Žēl, ka ir nepatīkama pieredze ar mums sakarā ar to, ka Jūs neizlasījāt līguma nosacījumus pirms pieņemat lēmumu neturpināt sportot.
Ja pēc mūsu atbildes joprojām ir kādi jautājumi – lūdzam sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 27275757.

Veselību Jums un Jūsu bērnam!

L

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы