Lemon Gym - Krāpšana

Mans 14 gadu vecais dēls paņēma valantīndienas piedāvājumu bezmaksas lemon gym izmēģinājumam. Pieteikums tika izveidots internetā un līgums, saprotams, netika noslēgts. Lemon gym pārdošanas darbinieks, kas zvanīja vēlāk, piedāvāja pastāvīgu abonementu, un bija informēts, ka dēlam ir 14 gadi. Prasīja aizpildīt vecāku piekrišanas anketu un atsūtīt dzimšanas apliecību. Tik tālu viss ok un korekti. Tā kā izlēmām, ka dēlam ar sporta zāles regulāru apmeklējumu tomēr būtu jāpagaida līdz 16 gadu vecuma sasniegšanai, anketu neaizpildīju un vecāku piekrišanu nedevu. Februāra beigās dēls un telefonu un epastu saņēma mistisku rēķinu par abonomentu ar 2 dienu apmaksu un pieeju rēķinam caur linku. Tā kā nekāds līgums netika slēgts un abonoments pasūtīts, tad šis dīvaina izskata paziņojums tika ignorēts. Pēc dažām dienām dēlam uz telefonu un epastu atnāca nu jau jauns paziņojums: no sia legal balance par parāda piedziņu. Visnotaļ interesanta prakse: mistiska parāda piedziņa no bērna! Apsveru domu arī griezties policijā par bērna terorizēšanu: parāda piedzinēji zvana arī uz viņa telefonu.

11.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 15.03.2024

Sveicināti!

Vēlāmies gan Jums, gan arī pārējiem šī portāla apmeklētajiem izskaidrot situāciju.

Parāds ir nodots parādu piedziņas kompānijai “Legal Balance”, jo Jūsu dēls pats pie pašapkalpošanās datora reģistrējoties norādīja, ka viņš ir pilngadīga persona. Tas nozīme, ka ja Jūsu bērnam nav 18 gadi - dēls ir pārkāpis Latvijas likumdošanu, jo ir noformējis līgumu norādot viltus datus par sevi un ir atzīmējis ķeksi pie jautājuma: "Apliecinu, ka visa manis sniegtā informācija ir pilnīga un pareiza, pēc pieprasījuma piekrītu sniegt papildu informāciju vai dokumentus, lai apstiprinātu sniegto informāciju”.

Maksas pakalpojums tika formēts un izmantots tajā pašā dienā. Jūs varat ielogoties profilā izmantojot reģistrēto e-pastu un pie sadaļas “Manas aktivitātes” varēsiet redzēt, ka pakalpojums tika izmantots, tāpēc mums ir tiesības pieprasīt apmaksu par izmantoto pakalpojumu. Gan Jūs, gan dēls nenoliedz faktu, ka pakalpojums tika izmantots nelikumīgi.

Parāds tika nodots parādu piedziņas kompānijai ‘’Legal Balance’’, jo mums nebija informācija par to, ka Jūsu dēlam nav 18 gadi. Kā mēs jau izrunājam e-pastā, pēc Jūsu atsūtītā pierādījuma, ka dēlam nav 18 gadi - mēs esam anulējuši parādu pie "Legal Balance", taču summu par izmantoto pakalpojumu ir jāsamaksā Lemon Gym, jo pakalpojums tika izmantots.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

B

Комментарии (2)

I I 12.03.2024

Cik dzirdēts ļoti neadekvāta un nepatīkama iestāde. Tieši līgumu un rēķinu ziņā, atgādina Viasat.

S SancSanc 13.03.2024

Lūdzu iesniedzit šo informāciju Patērētājos, lai nopietnāk izskatītu šo Lemon Gym pašdarbību! Es jau iesniedzu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы