Lemon Gym - krāpšana

Briesmīga attieksme pret klientu!
Sūtīs rēķinus, arī ja neapmeklējat klubu.
Parādus nodos parādu piedziņas kompānijai, kaut arī tas netiek apmeklēts un viņi to redz sistēmā.
Viņiem šī shēma ir diezgan labi izstrādāta. Tā nav pirmā reize, kad tas ir noticis ar apmeklētājiem.Tāpēc, lai dotos uz sporta zāli, jums blakus ir nepieciešams jurists.))))
Jūs neparakstāt līgumu, bet, veicot pirmo maksājumu par abonementu, jūs it kā piekrītat viņu noteikumiem un nosacījumiem.
Rezultātā par SAVU NAUDU jums ir problēmas un izspiešana no viņu puses!
Jebkurš lūgums rast abpusēji izdevīgu problēmas risinājumu attiecas tikai uz līgumu, kuru jūs neesat parakstījis!

26.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 27.12.2023

Sveicināti!

Paldies par Jūsu viedokli!
Vēlāmies gan Jums, gan arī pārējiem šī portāla apmeklētajiem izskaidrot svarīgu informāciju, ko vienmēr ir jāņem vērā iegādājoties abonementu.

Iegādājoties abonementu WEB lapā www.lemongym.lv uz personu, kas nopirka abonementu, attiecās distances līguma likums: https://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu.
Šos līgumus nav jāparaksta nedz fiziski, nedz ar e-parakstu. Atzīmējot WEB lapā “Piekrītu līguma noteikumiem” un veicot pirmo maksājumu persona apliecina to faktu, ka piekrīta līguma noteikumiem un ar mieru tos ievērot.

Līgumā nav minēts punkts, ka ja klubs netika apmeklēts, tad par abonementu nav jāmaksā. Abonements dot tiesības apmeklēt klubu jebkurā brīdī. Līdzīgi, ka ja Jūs maksājat par internetu vai telefonsakariem. Jūs varat neizmantot pakalpojumus, bet rēķins tiks piestādīts.

Žēl, ka ir nepatīkama pieredze ar mums sakarā ar to, ka Jūs neizlasījāt līguma nosacījumus pirms pieņemat lēmumu neturpināt sportot.

Ja pēc mūsu atbildes joprojām ir kādi jautājumi – lūdzam sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 27275757.

I

Комментарии (4)

I iva28 26.12.2023

Kad ar Lemon Gym tiks galā? Jau 121 sūdzība

K Kapinieks 27.12.2023

Lemon gim ir glumiķu kantoris - bez juristu izglītības tur līgumu labāk neslēgt. Vienīgais variants, kuru es izmantoju - noslēgt līgumu konkrēti uz vienu mēnesi. Kad mēnesis beidzies, tad atkal slēdz jaunu līgumu un atkal tikai uz vienu mēnesi. Ļaujiet arī viņiem pajāties ar līgumu slēgšanu.

M Miksm 28.12.2023

ja jūs reāli pievērstu uzmanību un kaut ko sajēgtu par visiem sporta zāļu kompānijām tā visiem ir kur ja tu noslēdz kontraktu min 1 gadu tu par vinu maksā vienalga vai ej vai neej. Tas notiek visās zālēs un tapēc arī pastāv tāda lieta kā "freeze contract" un ja jūs jēgtu ka tāda lieta pastāv tad jūs te nesūdzētos jo tas arī ir tas veids kā visas sporta zāļu kompānijas pelna naudu no cilvēkiem kas paraksta kontraktu piekrīt noteikumiem un pēc laika neiet uz zāli.

S SancSanc 13.03.2024

Lūdzu iesniedzit šo informāciju Patērētājos, lai nopietnāk izskatītu šo Lemon Gym pašdarbību! Es jau iesniedzu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы