Lemon Gym - Krāpšana

Līgums beidzās 2021 jūnijā - minimālais termiņš ir pagājis. Septembrī es uzrakstīju iesniegumu par līguma pārtraukšanu. Jaunie apmeklēšanas nosacījumi mani neapmierina! Sarēķināja soda procentus par līguma pirmstermiņa laušanu - viņi paši vienpusīgi pagarināja līgumu uz pusgadu kad bija pandēmija. Bet šādu nosacījumu man līguma nav! Vienpusīgi pagarināt! Uzrakstīju sūdzību ptac. Viņi nodeva it kā manu parādu kolektoram, nesagaidot lēmumu no ptac. Tā ir krāpšana un negodīga attieksme!

29.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 02.12.2021

Kā rakstīts PAKALPOJUMA SNIEGŠANAS LĪGUMĀ:
"Ja Klients līdz Minimālā pakalpojumu izmantošanas termiņa beigām nav rakstiski informējis par
abonementa (līguma) izbeigšanu, Līgums tiek pagarināts automātiski un ir spēkā uz nenoteiktu
laiku." Ka sapratām, Jūs uzrakstījat iesniegumu Septembrī, pēc Minimālā pakalpojumu izmantošanas termiņa beigām, tāpēc jūsu līgums tika automātiski pagarināts.

M

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы