Lemon Gym - Krāpšana

Tā tad īsāk sakot es nebiju vakcinēts un nevēlējos maksāt abonementa naudu par velti, izdarot secinājumu līgumu nolēmu lauzt, kā rezultātā atnāca man soda nauda 63,66 € un pēc piecām dienām tiku nodots parādu piedziņai. Vienalga ir bijusi pandēmija vai nav, esi vakcinēts vai nē būs soda nauda malači! Tā kā domājiet kādu sporta zāli izvēlaties!

04.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Комментарии (14)

Pandēmija tā kā nav pirmo mēnesi, bija jau laiks visu saplānot un saorganizēt :D

E Edža0000 05.10.2021

Pandēmija nav pirmo mēnesi jā, bet visus abonomentus atsaldēja no augusta vienalga, ka nebiji vakcinējies kad tik ienāk naudiņa, bet uz gym iet nedrīkst, bet naudu viņi grib saņemt ! Neko lieki vai nepiebildīšu šeit cilvēki jau daudz pateikuši!

P Palīgs neskaidrajiem 05.10.2021

Aizej novakcinējies un netaisi problēmu kur tās nav.

I ilrgjefiho 06.10.2021

Vispār vakcinēties ir diezgan bīstami, jo vakcīnu ražotājiem reputācija kā rūdītiem noziedziniekiem. Mediķu un amatpersonu kukuļošana. Melošana reklāmās un informācijas slēpšana, kā rezultātā miljonu ir uzsedināti uz opiātiem jeb kļuvuši par heroīna narkomāniem (par to neviena vien dokumentāla filma uzņemta). Blakņu slēpšana medikamentu izmēģinājumos. Slēpšana, ka produktā ir vēzi izraisošais azbests, kas tika pierādīts tiesā. Nigērijā viņi piemānija vecākus un bērniem iebaroja eksperimentālus medikamentus, pēc kā daudzi bērni nomira vai palika par smagiem invalīdiem uz mūžu. Faktiski, ja ne drūmākā korupcija ASV šīs kompānijas jau sen nepastāvētu, bet vadība pūtu cietumos ar vismaz mūža ieslodzījumiem, ja ne elektrisko krēslu dabūtu.
Izņmēmums ir tikai Moderna, kam ierpeikš nebija apstiprinātas nevienas vakcīnas. Viņi bija izstrādājuši 9, bet no tā visām kā mušas mira dzīvnieki uz kuriem tas tās tika testētes. Šoreiz viņu vakcīnu apstiprināja, bet tāpēc, ka netika veikti tie izmēģinājumi dēļ kuriem visas iepriekšējās vakcīnas izbrāķēja.
Un viņi visi ir atbrīvoti ne jebkādas atbildības

I ilrgjefiho 06.10.2021

Un protams, desmitiem miljardu sodi par saviem noziegumiem. Kā viņus pieķer, samaksā miljardus un nekādas atbildības. Amerikā bagātie ļoti ļoti reti iesēžas cietumā, ja nu vienīgi to grib kāds cits vēl bagātāks

P Palīgs neskaidrajiem 06.10.2021

Nabaga cilvēks. Tici man - nevienam miljardierim tava plikā dvēsele nav vajadzīga.

I ilrgjefiho 06.10.2021

Bet runa ir par to miljardieru regulāriem sevišķi smagiem noziegumiem, par kuriem viņi nekad nenes atbildību, jo spēj samaksāt miljardus, lai lietas izbbeigtu, un šo sevišķi smago noziegumu upuri tieši ir plikās dvēseles. Jums pārāk sekli secinājumi

P Palīgs neskaidrajiem 06.10.2021

Man tuvu radu ģimene jauni spēcīgi cilvēki noķēra šo zarazu. Viens no viņiem aizmocījās līdz reanimācijai jo cilvēks smaka nost. Nevakcinēti. Vari izmēģināt šo laimes spēli. Neesmu pret. Katra paša izvēle. Dzīvo tālāk ar domu ka tevi tas neķers, jo vakcīnas tavā izpratnē ir noziegums.

I ilrgjefiho 06.10.2021

Ko tu tur murgo meli. Kurā vietā es teicu, ka vakcīnas ir noziegums? Citē. Tā jūs kovididioti vienmēr melojat un fantazējat. Man visa ģimene pārslimoja, tai skaitā vecāki pensionāri. Paziņām draugs, vīrietis spēka gados bez veselības problēmām, nomira 2h pēc otrās dozas. Protams nekāda sakara ar dozu. Radinieki norija bojāeju bez izmeklēšanām, kovididiotu netrūkst

P Palīgs neskaidrajiem 06.10.2021

Kad pietrūkst argumentu tad sākas apsaukāšanās. Līmenis. Dzīvo tālāk savā iedomātajā vispasaules noziegumu vidē. Āmen.

I ilrgjefiho 06.10.2021

Bet tu jau te līdi un murgot sāki atbildot manam komentāram. Tu jau te klaji melo apgalvodams to ko es neesmu teicis, pie tam to pārbaudīt 30 sekundes, izlasot augstāk ko esmu teicis patiesībā.
Ja cilvēks melo, tad viņš ir melis. Melis ir melis.
Un neko neizdomāju. Katrs var pārbaudīt to noziedzinieku noziegumus oficiālajās valsts iestāžu lapās, pameklējot info ASV tieslietu minsitrijā justice punkts gov vai fbi punkts gov

E Eduards Radionovs 06.10.2021

Protams, ka viņi, tāpat, kā ērces piesūksies! Viltīgākais ir tas, ka ja tu laicīgi, jeb 2.nedēļas(14.dienas) pirms līguma beigām nepaziņo par to ka vēlies līgumu lauzt, tie maitas tev paņem pagarina līgumu vēl uz 12.mēnešiem! Būs jāmaksā sods, par to ja attapsies 13, nevis 14 dienas pirms līguma beigām, jo tad vairs līgumu lauzt nevarēs. Un kas man patīk vislabāk, ir tas, ka reāli visi tie birokrātiskie maitas izliekas, ka neko nesaprot. Tākā draugi mīļie, pirms parakstām kādu līgumu ar tiem vellniem, esam uzmanīgi! Un obligāti pārlasiet līguma laušanas noteikumus!

Eduards

E Eduards Radionovs 06.10.2021

Un vēl viena svarīga detaļa cīņā ar viņiem!:

Pieprasat, lai jums sūta apstiprinājuma e-pastus, par jūsu pieprasīju saistībā ar līguma laušanu, vai arī ierakstat tel. sarunu, ja nē, beigās tradicionāli neviens neko nezinās.

M marina_bog 29.11.2021

анологичная ситуация и у меня. договор был закончен в июне этого года и то что они без моего ведома продлили его на пол года - не считается! нет такого пункта в договоре! и я не давала своего согласия на заморозку. подала на их жалобу в PTAC. жду решения. а они продолжают вымогать деньги и передали дела коллекторам.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы