LV RU

Lemon Gym - Krāpšana

Ar draugu nolēmām sākt apmeklēt sporta zāli. Izlemjot par labu lemongym devāmies uz izmēģinājuma treniņu. Viss likās lieliski, tāpēc arī abi iegādājāmies ''flex'' abonementu, kura minimālais termiņš ir 1 mēnesis. Tā kā nezinājām, vai gribēsim iet vēl, uzreiz tajā pašā dienā parakstījām dokumentus par līguma pārtraukšanu (jo nepieciešams 30 dienas iepriekš) . Pagāja gandrīz šis mēnesis un man zvana no cita lemongym kluba lai nosaucu banku un e-pastu, lai var izsūtīt man jauno rēķinu. Es šokēta atbildu, ka esmu pārtraukusi līgumu tajā pašā dienā kad uzsāku un vairāk neapmeklēšu zāli. Izrādās esot jauna administratore kura šos dokumentus nav ievadījusi sistēmā. Meitene pa telefonu nomierina un Saka, ka visu izlabos. Lieki piebilst, ka šāda pati situācija ir manam draugam. Labi, dodamies otrā dienā uz klubu un stāstam situāciju, prasam vai viss kārtībā. Nu jau atkal ir cits administrators, kurš izskatās, ka īsti neko arī nesaprot. Ceram, ka viss būs labi. Pēc treniņa mans draugs izlemj iesaldēt vienu nedēļu (kas ir iespējams - vismaz tā norādīts viņu tabulā) , jo dodas ārpus valsts. Samaksā 2eiro un pārjautā adminIstratoram, vai atgriežoties varēs šo nedēļu izmantot - jā! Draugs atgriežas un netiek sporta zālē, jo termiņš esot beidzies. AdminIstratore, atkal jauna, paskaidro, ka sistēmā nekas neuzrādās un viņi neko nezina par iesaldēšanu. Protams draugs nav paņēmis čeku, ko iespējams nemaz neiedeva, jo tā viņiem tur notiek. Saprotam, ka ar šo adminIstratoru arī nekas nebūs, nākam nākamajā dienā un atkal stāstām visu situāciju no jauna. Meitene apjūk un beigās paSaka, ka būs pagarināts, ielaiž mūs iekšā. Nākam nākamajā dienā un atkal nekā, jauna administratore un tomēr Saka, ka nav pagarināts. Tā kā man beidzās līgums ātrāk, par cik es neiesaldēju šo nedēļu, tad muļķīgi iegādājos ''comfort'' abonementu uz gadu, lasot visas atsauksmes esmu nobijusies un laikam jāiet lauzt līgums kamēr nav par vēlu. Kas notika šoreiz? Parakstīju dokumentus un saņēmu savu līguma daļu, kas protams nenotika pirmajā reizē. Abiem. Paši jau protams esam vainīgi, ka neaizdomājāmies, bet vispār šausmas.
Ā, un vēl. Mājaslapā un klubā norādītajā sarakstā pie visiem abonementiem ir norādīta sadaļa ''e-trainer aplikācija'', kura, kāds pārsteigums, nemaz neeksistē. Neviena administratore neko nemācēja pateikt un beigās palūdza lai uzraskstot uz e-pastu, uz kuru, protams, neviens tā arī neatbild un drošivien neatbildēs.

Kopumā par lemon gym:

- neatbild uz e-pastiem
- administratori ir n ekompetenti, nereģistrē līgumus, nav informēti
- tiek norādīta maldinoša informācija par lietām kuras neeksistē vai ''nepienākas''
- tiek iekasēta nauda par abonementa iesaldēšanu kuru pēc tam neļauj izmantot

esmu neizsakāmi vīlusies. Klubs man patika, tuvu mājām un viss jau iemīļots, bet attieksme un darba vadība ir zem katras kritikas. Labāk tomēr samaksāt vairāk, nekā bojāt sev nervus.

Дополнено Klients123456 04.03.2020

Vēl atcerējos, ka tad kad saņēmu zvanu par to, ka administratore manu abonomenta līgumu par laužšanu nav ievadījusi, man bija jāsamaksā 1,29. Tas, kāpēc man par kaut ko jāmaksā, ja es visu biju izdarījusi pareizi, man tā arī netika paskaidrots. Par kaut kādām mistiskām 2 dienām redz esot šāda maksa. Muļķīgi samaksāju miera labad, nedariet tā,

Комментарии (2)

T taisnibascinitajs2 04.03.2020

Klubs F1, 50 EUR mēnesī, bez līguma, ej, nopīkšķini rokassprādzi un nekādu problēmu, ar administratoru pat nav jārunā.

T taisnibascinitajs2 04.03.2020

Klubs F1, 50 EUR mēnesī, bez līguma, ej, nopīkšķini rokassprādzi un nekādu problēmu, ar administratoru pat nav jārunā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы