Lemon Gym - Full Scam

Sveiki. Pirms 3 mēnešiem atnācu ar draugu uz jūsu klubu T/C Acropolis pirkt mēneša abonementu, jo zināju, ka ilgāk man nevajag. Jūsu darbinieks (vīrietis) man teica, ka tāda fukcija ir un maksā dārgāk, jo šis līgums nav uz gadu. Es to nopirku. Tagad saņēmu ziņojumu par parādu, atnācu sūdzēties klubā un man pateica, ka tā ir mana problēma, ka es nelasīju līgumu, it kā līgumā ir rakstīts, ja es gribu staigāt tikai uz klubu tikai mēnesi tas nekavējoties jāpārtrauc. Dienā, kad iegādājos abonementu, jūsu darbinieks man par to neteica ne vārda. Es to nezināju, jo, ja būtu zinājis, es to uzreiz parakstītu. Sakarā ar to, ka pēc civiltiesību normām ir teikts, ka darbinieks vispirms izskaidro mutiski un pēc tam pircējs paraksta līgumu rakstiski, uzskatu, ka tā ir jūsu darbinieka vaina. Viņš man skaidroja pavisam citas lietas. Tā kā man nebija papildu 30 minūšu, lai pārskatītu jūsu līgumu, es vienkārši parakstīju un skrēju trenēties. Tā ir krāpšana no jūsu puses un ir ļoti neizskatīgi pret jūsu klientu, kurš apmeklē jūsu sporta zāli jau 2 gadus. Tajā dienā ar mani bija draugs, liecinieks, un daudzi cilvēki stāvēja man aiz muguras, un viņi visu lieliski dzirdēja. Es vēlos skaidri pateikt, ka tā ir jūsu darbinieka, nevis mana vaina. Un šie 80 eiro, ko esmu parādā, nav parāds, bet jūsu darbinieka kļūda. Vēl pie tām, jūsu parādpiedziņas kontora piemet klāt 5€, laikam, par viņu darbu. Man, kā cilvēkam, kurš vispār nezināja par to, ka jums ir "jāmaksā" šie 3 Mēneši, tagad ir jāmaksā vēl 6€ klāt sia "legal balance"? . Jūsu darbinieks šodien teica, ka es neesmu pirmais ar šādu problēmu, vārdu sakot, viņš apstiprināja faktu, ka jūs maldinat savus klientus, nesniedzot precīzu informāciju.
Full scam

06.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Lemon Gym Support Ответ от представителя 06.03.2024

Sveicināti!

Vēlāmies Jums paskaidrot, par mūsu pieejamajiem abonementiem.

Mums ir divu veidu līgumi: beztermiņa un ilgtermiņa. Neviens no šiem līgumiem, neparedz sportošanu tikai uz vienu mēnesi.

Ja Jūs skaidri zināt, ka pēc mēneša vairs neieradīsieties uz sporta klubu – lūgums, rakstiski par to ziņot. Līguma laušanu var pieteikt gan klubā, gan rakstot mums uz e-pastu vai zvanot uz zvanu centru.

Ja abonements ir jau sākotnēji paredzēts tikai uz vienu mēnesi, tad administrators Jums pat nepiedāvā parakstīt līgumu, taču uzreiz dod aizpildīt līguma laušanas iesniegumu, kas paredz, ka Jūsu līgums būs aktīvs tikai vienu mēnesi. Ja kāda iemesla dēļ administrators nepiedāvāja Jums uzrakstīt iesniegumu, Jums ir visas tiesības pieprasīt to no viņa un pēc tam arī pieprasīt iesnieguma kopiju, lai Jums kā klientam uz rokām būtu pierādījums, ka Jūs no savas puses visu izdarījāt pareizi.

FLEX abonements ir beztermiņa līgums, kuru pārtraucot Jums nepieprasām atmaksāt piešķirtās atlaides, kā tas ir ar gada līgumiem. Tomēr ir jāziņo mums vismaz 30 dienas iepriekš, saskaņā ar jūsu līguma punktu 6.3.2. Šī informācija ir pieejama gan mūsu mājaslapā un šī informācija ir labi redzama, gan arī līguma pirmajā lapā, uzreiz zem Jūsu datiem.

‘’6.3.2. Izvēloties līgumu bez minimālā darbības laika, Klients Līgumu ar Pakalpojumu sniedzēju var izbeigt brīdinot Pakalpojumu sniedzēju ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienas pirms Klienta vēstulē norādītā Līguma izbeigšanas datuma.’’

Šajā gadījumā, nepieciešams līguma laušanas iesniegums, arī formējot beztermiņa līgumu.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

Комментарии (2)

O oIo 06.03.2024

kā saka , laiks ir nauda .Jūs tagad maksājat par "man nebija papildu 30 minūšu" . Nākamreiz , ja nav laika, atlieciet līdz citai reizei, kad laiks parādās. Cik saprotu, to līgumu joprojām vēl neesat izlasījis. Lai veicas atrast tos daudzos lieciniekus tagad , noderēs tiesai.

S sumup 06.03.2024

kaads naivums..taa tacu taada politika..lai klientu piesaistitj uz max ilgu laiku...palasi internetaa..taas suudziibas par tiem klubiem simtiem..darbiniekam tiek piekodinaats kaa jaasleedz liigums..un to ka nedrikst neko teiktbklientam par liiguma laushanu..par papildu naudaam..tieshaam naivums totaals..taapat riikojas arii bite.viasat.go 3 utt...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы