www.sudzibas.lv Itella Vissliktākais serviss manā dzīve - jeb servisa nesaņemšana

РешеноItella - Vissliktākais serviss manā dzīve - jeb servisa nesaņemšana

Šausmas!

Pasūtīju apavus no vācu veikala 10.05, saņemu vēstuli, ja pasūtījums neatnāks 7 dienu laikā, dod viņiem ziņu lai risināt problēmu. Pagāja nedēļa, iedevu ziņu dhl de un viņi man atbildēja, ka pasūtījums jau ir Latvijā.. Labi, pēc pāris dienām izdomāju sazvanīt mūsu vietējos dhl viņi pateica, ka sūtījums tiks sagādāts caur itella, un ko jūs domājat? - jau divas nedēļas nevaru sazvanīt to šaraškinu kontoru! Vairākas e-pasta vēstules tika aizsūtītas, katru dienu zvanu - nekas! Sūdzēšos arī tālāk uz Ptac! Tas nav normāli!

01.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 01.06.2021

Cien., Jevgenija!
Atvainojiet par negatīvo pieredzi. Sakarā ar liela daudzuma pieprasījumu apstrādi, zvanu apkalpošana diemžēl ir kavēta. Sazināsimies ar Jums, lai atrisinātu radušos situāciju.
Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

Жалоба успешно разрешена Jevgenija Careva 15.06.2021

Atkal mēģināju sazvanīt Itella un viņi man beidzot (!) atbildēja.
It kā izskatās, ka problēma tiks risināta.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы