LV RU
www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss, nesazinās par piegādi

РешеноItella - Slikts serviss, nesazinās par piegādi

Bija jāsaņem sūtījums no bestsecret. Pēc paciņas numura pārbaudot, kur atrodas mans sūtījums, saņēmu informāciju, ka piegāde bijusi neveiksmīga - itella sūtījumu mēģinājusi piegādāt, taču sūtījuma saņēmējs nav bijis uz vietas. Zvanu vai e-pastu par piegādi nebiju saņēmusi, protams, tā līdz dzīvoklim netikt, jo ieeja daudzdzīvokļu mājā ir tikai ar čipiem turklāt, kā bez iepriekšējas vienošanās par piegādes dienu un laiku vispār var kaut ko piegādāt, vai tiešām itella uzskata, ka cilvēki atrodas savās dzīvesvietās 24/7?
Par problēmu, ka itellai it kā netiekot nodots saņēmēja tālr. Nr. , biju dzirdējusi, tāpēc īpaši pārbaudīju, ka bestsecret.com ir atķeksēts, ka piekrītu tālr. Nr. Nodošanai, kā arī tālr. Nr. Ievadīju papildu adreses lauciņā, lai tiek uzdrukāts uz sūtījuma.
Lūdzu itellu nekavējoties sazināties un piegādāt manu paku!

12.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена *Ai 14.03.2021

Pieteicu atkārtotu piegādi Itella mājaslapā, komentārā norādot, lai iepriekš piezvana. Paku piegādāja necerēti ātri (aiznākamajā dienā), šoreiz iepriekš atsūtot īsziņu un piezvanot, ka ir pie mājas. Kāpēc pirmajā reizē nevarēja sazināties, nav saprotams, jo mans tālruņa numurs uz pakas bija norādīts, pat 2x.

*

Комментарии (1)

B Berbertewq 13.03.2021

Izskatās Itellai tāds paradums atķeksēt,ka piegādes brīdī adresāts nav sasniedzams :D Kaut pat nav centušies piegādāt preci. Arī draugam bija šāda pieredze,kaut atradās mājā visu dienu. Neviens ne zvanīja,ne sūtīja ziņu. Tik izrādījās pēc izsekošanas koda,ka adresāts nav bijis mājā. Un man tas pats. :D Interesanta darba taktika. Pat nepūlas ar adresātu sazināties,ja vien pats adresāts neuzstāj uz vienošanos par konkrētu preču piegādes laiku.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы