www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss, kurjeri nezvana un pavirši strādā

Itella - Slikts serviss, kurjeri nezvana un pavirši strādā

Mēneša laikā tika veikti divi pasūtījumi no dažādām vietām, kurus sakumā līdz Rīgai piegādā dhl un vēlāk nodot Itella lai tā piegādātu līdz gala adresei.
Katrs pasūtījums tika sūtīs uz citu adresi (viens uz dzīvokli, otrs uz darba vietu) .
Gan vienu, gan otru reizi gaidot pasūtījumu, tas nepienāk un tikai vēlāk skatoties pēc izsekošanas numura parādās ka tika vairāki mierinājumi piegādāt, bet saņēmējs nav saszniedzams.
Ļoti dīvaini, kai ne vienu reizi kurjers nav zvanījis, darbā vietā apsardze vienmēr ir uz vietas un arī nav ne ziņas ka kāds būs atbraucis. Veidojas sajūta ka kurjeram atbraucot un nevarot uzreiz tikt līdz durvīm tas automātiski atzīme ka piegādātajs nav sasniedzams pat nezvanot uz mobilo.
Ja nebūtu sekojis izsūtīšanas numuram, pasūtījumi aizietu atpakaļ. Nācās zvanīt dhl, kurš saka ka lv teritorijas par piegādi atbild itella un tikai zvanot tiem uz ofisu tie pamodās un sola piegādāt nākamajā dienā. Pirmo reizi gan nācās braukt kurjeram pretī lai saņemt pasūtījumu.

18.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 18.09.2019

Labdien!

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā [email protected], nosūtot pakas numuru, lai mēs varētu veikt analīzi notikušajai situācijai un sniegt Jums atbildi, vai arī sazinieties ar mums telefoniski 67815914.

Itella

Комментарии (3)

donna b 18.09.2019

Jau paris gadus par viniem tik daudz sudzibu (man par laimi piegadaja citi dienesti), ka vini vispar turas tirguu? Drosi vien pateicoties rekinu izsutisanas kontraktiem ar lielajiem uznemumiem, jo ka kurjerdienests skiet vini gadiem nevar tikt galaa...

K Klientamnavtaisnība 18.09.2019

Bieži lasu sūdzības par itella, iespējams, tie ir konkrēti darbinieki, jo esmu sūtījis reizes 6 no ārzemēm - vienmēr uzzvana un sarunā, un var atvest uz citu adresi, ja esmu citur. Varbūt man vienkārši ir paveicies, bet tādu situāciju kā lasu par šo kompāniju - personīgi man nekad nav bijis.

E Edmunds Gross 20.11.2019

Es pats strādāju DHL Anglijā bieži vien ir tā kad sūtītājs ir nepareizu numuru uzrādījis vai arī savu numuru uzrādījis uz pakas. Reizēm ir tā kad uz pakām nav pilnvērtīga adrese vai pilsētā. Nevar likt vainu tikai uz pārvedaja, jo kurjers nevar zinat kads ir jūsu taurunis ja uz pakas nav parādīs, vai arī jūsu adresi pilnu ja tādas nav uz pakas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы