www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Dēļ šī kantora savu pasūtījumu no amazon. De saņēmu ar vesela mēneša kavēšanos! Paprasīju tirgotājam tracking number, jo paka ar dhl parasti ātri tiek piegādāta, tad uzzināju, ka itella pārņēmusi piegādi. Vienreiz kurjers bija bijis, nekādu ziņu personīgi neatstāja, ka vispār ir kāds pat mēģinājis piegādāt vai kā sazināties un tālāk jau vairs paši nelikās ne zinis. Paka mēnesi stāv nepiegādāta. Piegādes sistēma kā no aizvēstures, kur pat tad ar kājām ātrāk piegādātu vai vismaz kādu ziņu atstātu.

A

Комментарии (4)

M Macc 24.05.2017

2017 gada laikā ir vairāk nekā 40 sūdzības un Tu vēljoprojām izmanto viņu pakalpojumus? Viss ok?

č Čupakabra 24.05.2017

līgumu par pakalpojumu (piegādi) slēdz pārdevējs. Pasūtītājs var tikai sūdzēties ,šajā gadīumā Amazonei. Ar cerību, ka tā lauzīs līgumu ar Itellu un izvēlēsies sakarīgāku piegādes kompāniju.

C critical thinker 07.06.2017

bet to taču nevar izvēlēties!

E Emīls 11.06.2017

Un tad paskaties citus.. DPD : 32 , Latvijas Pasts : 212 :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы