Itella - Serviss

Šis ir sliktākais pasta serviss pasaulē! Nekad vēl ne ar vienu citu pasta servisu pasaulē neesmu saskāries ar kaut ko tik nožēlojamu! Bieži saņemu dažādus sūtījumus no ārzemēm, viss notiek ātri un labi, bet šiet NENOTIEK NEKAS! Paka, kas ir steidzama, no Vācijas uz Latviju atbrauca 3 dienās, bet no Ķekavas rajona uz Ikšķili nākošo 3 dienu laikā to nav nogādājuši. Pirmo reizi, kad biju velti visu dienu nogaidījis mājās, kad beidzot zvanīju uz viņu biroju, iedeva šofera telefonu, kas zināja teikt, ka man pie vārtiem nav stādājis zvans, bet viņam, lūk, auto taure nestrādājot! Esot man iemetis pastkastē info. Pārbaudīju,- tā bija. tad šoferis un Itella birojā kāda darbiniece, abi, pierakstīja manu telefonu,- zvanīšot pie ierašanās, tad nākošajā dienā atkal šaize, nez kurš un nez kādēļ, nebija ielicis manu paku mašīnā! Šodien ir 3. dienas vakars, telefons visiem iedots, vārti vaļā atstāti un es zvanu uz Itella biroju. Tur man ska, ka viss OK, lai gaidu. Nekas nenotiek. Eju uz pastkasti pēc avīzēm - ar šodienas datumu tur ir kārtēja cedele, ka neesmu bijis mājās! Zvanu atkal uz to kantori, kur darbiniece teica, ka ja es runāšot viņai nepieņemamā tonī (pēc šitā visa balagāna!?) viņa nolikšot klausuli un neko neadrīšot, ko arī izdarīja. Man pietiek ar šo kantori! Šī nav pirmā reize, faktiski, katru reizi, kad DHL Latvijā izvēlas Itellu, viss ir novēlots, sajaukts un vispār garām! Tālāk būs mans ziņojums uz PTAC, uz DHL Vācijā, lai maina sadarbības partnerus, u.tml. Pašreiz esmu pārāk aizņemts ar darbu, lai skenētu tos viņu papīrīšus utt., bet sūtījums ir Nr. 326629925920, Saņēmējs, U. Znotiņš, Adrese: Ikšķile, Riekstu iela 3/7. Visa info plus sarunu ieraksti ar visiem iesaistītajiem man ir un tos varu nodot jebkuram interesentam, atšķirībā no citiem arī es, "pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas nolūkā" šo visu slimā mērkaķa murgu ierakstīju.
P.S. Šobrīd vairs šī uzņēmuma pakalpojumus saņemt nevālos, par ko informēšu visas iesiastītās institūcijas, t.sk., nosūtītāju un Itella centrālo biroju

D

Комментарии (3)

D dr.rock 07.06.2017

pavisam garām serviss ka jau pat autiņi beigti.
bomži kaukādi

P pinoplayer96 02.08.2017

kautkādi* sudzeties māki, rakstīt nē.

D dr.rock 02.08.2017

Komentārs nav pēc būtības.
Turklāt rikošeti gribi - "sudzeties māki" - sudzeties makū ganā, rakstīti iemacisoš.
Pārlasi savu tekstu, pirms lepoties ar "briljanttīru" gramatiku. Man bija garš teksts un viena kļūda, ko nenoliedzu, Tev, nabadziņ literātiņ, pieci(!) vārdi vienā teikumā, no kuriem viens vārds bija iekopēts mans, bija par daudz...
Pasaki savien bosiem, kuru uzdevumā tu šo "savu" ģeniālo prātulu rakstīji, ka atkal jau esi "apkakājies", pēc tam aizskrien un paprasi prēmiju.
Pat attaisnoties par uzņēmuma darbu manāgeri neprot. Šis ir tas sīkums, kura dēļ mēs kā valsts kopumā esam tur, kur mēs esam.
Visu gaišu, Prof. Grafomān(-e)!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы