www.sudzibas.lv Itella Drausmīgs serviss, rupji kurjeri

Itella Logistics SIA - Drausmīgs serviss, rupji kurjeri

Es domāju, ka gari neizplūdīšu, jo visa pasaule tāpat jau zina, ka itella kurjerdienests ir paši sliktākie. Kārtējo reizi problēmas ar paku piegādi. Kurjers, kurš jau man telefonā saglabāts ar ''īpašu'' vārdu, kā vienmēr rupjš un nerisina piegādes jautājumu, atcērt, ka pakomātā nevar ievietot (jo esmu darbā viņa piegādes brīdī) , vedīs atpakaļ uz noliktavu. Uz jautājumu - kad un kā vispār iespējams saņemt sūtījumu - klusums. Klientu serviss Sola, ka paku ievietos nākamajā dienā. Ir jau aiznākamā diena un nekas nav pakustējies. Sūtījuma izsekošanas lapā norādīts, ka mēģinātas 4 piegādes, kas ir pilnīgs bullshits. Itella, lūdzu nenodarbojaties ar to, par ko jums nav ne mazākās saprašanas. Nu ja nesanāk, tad varbūt nevajag? Slēdziet ciet savu neveiksminieku kantori!

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 27.01.2023

Cien. Klient,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lai mēs varētu pārbaudīt un atrisināt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected] aprakstot radušos situāciju, un norādot Jūsu sūtījuma izsekošanas numuru, un Jūsu telefona numuru.
Paldies,
Itella Klientu atbalsta komanda

G

Комментарии (2)

G Gonzo23 27.01.2023

Zinu, ka Latvijas pastā var ieiet majaslapā un pārvirzīt savu sūtījumu uz pakomātu, circle k, pasta nodaļu, un viss būs piegādāts nākošajā dienā. Tas ir, ja izmanto Eksprespastu.

G Gii 27.01.2023

Tas nav Latvijas pasts. Cits uzņēmums pavisam.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы