www.sudzibas.lv Itella Izcili slikts serviss

РешеноItella - Izcili slikts serviss

Sūtījums no Vācijas nodots piegādei uzņēmumam Itella Logistics SIA. Izsekošanā redzams, ka 04.06. Pakas cq432360200de piegāde bijusi neveiksmīga. Ne norādītajā dienā, ne iepriekš nesaņēmu nekādu informāciju par iespējamo piegādi. Rezultātā - pastkastē paziņojums par neveiksmīgu piegādi, pat bez datuma, bez jebkādiem kurjera Id datiem. Protams, zvanīju uz abiem norādītajiem telefoniem (vairākas dienas atbild tikai automātiskais atbildētājs) , uz epastu atbild ar automātiski ģenerētu ziņojumu, pirms vairākām dienām pieteicu atkārtotu piegādi, bet bez rezultātiem. Pilnīga nolaidība. Ja nav atbilstošu resursu, tad nevajag uzņemties veikt tādus pakalpojumus. Darbs policijai.

11.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 11.06.2021

Labdien, Zigrīda!
Atvainojiet par sagādātajām neērtībām. Diemžēl, mums sistēmā trūka Jūsu telefona numurs, tāpēc paciņas piegāde bija neveiksmīga.
Mūsu Klientu atbalsta speciālists ar Jums sazināsies, lai palīdzētu atrisināt šo situāciju un vienotos par jaunu piegādes laiku.
Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

Жалоба успешно разрешена Zigrīda Zapāne 14.06.2021

Paku saņēmu 14.06. Paldies kurjeram par pretimnākošu attieksmi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы