Rentalcars.com

Адрес: TravelJigsaw Limited
Floors 9-12, Sunlight House
Manchester
United Kingdom - M3 3JZ
(Biroja adrese)
Телефон: +371 67651236
Время работы: 8:00 - 17:30
8:00 - 17:30
8:00 - 17:30
8:00 - 17:30
8:00 - 17:30
8:00 - 18:30
8:00 - 18:30
Категория: Авто / Транспорт  •  Аренда автомобиля
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
5
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Rentalcars.com - Жалобы и отзывы

Rentalcars.com - Krāpšana, patērētāju maldināšana!

Krāpšana, patērētāju maldināšana! Rentalcars.com ir kompānijas Sia Green Motion interneta krāpšanas, internetā bija automašīna uz 4.dienām par 90€ iegādājos. Ierados pēc nomas mašīnas sapratu ka esmu nokavejies pa 5st zvanīju iz Green motion, tur man skaidri un gaiši pateica esi nokavējis laiku kad esi pasūtījis mašīnu, mašīnu atcelam un naudu prasi, rentalcars.com.. Rentalcars.com paskaidroja naudu mēs neadosim jo mums ir noteikumi ja neierodies laikā vai pats neuzzvani tad esi vainīgs un tev naudu nav jāatgriež..! Bet...

Rentalcars.com - Krāpšana

Krāpšana Ar Rentalcars.com starpniecību internetā iznomājām auto Fiat 500X vai līdzīgs, naudu par auto nomu atskaitīja 5 min laikā. Tad, kad atsūtīja apstiprinājuma kvīti, tad parādījās firmas vārds "Sicily by car". Bet jauki rakstīts, ka viņiem ir sadarbība, un viss būs jauki un bez problēmām. Ieradāmies Sicīlijā, Katānijā, lidostā devāmies uz uzrādīto ofisa adresi. Jā, tur bija šī auto noma "Sicily by car", bet viņi neko nezinot par tādu sadarbību, nesaprot kam mēs naudu esam pārskaitījuši un mašīnu...

Rentalcars.com - Krāpšana

Krāpšana Rentalcars.com ir kompānijas Sia Green Motion interneta krāpšanas shēma, lai nebūtu atbildības par zagšanu rentalcars.com veic "rezervāciju" un "apdrošināšanu", tad atrod iemeslu, lai nepildītu apmaksāto pakalpojumu, bet naudu jums jāmeklē pie rentalcars.com, kura nav ej un ķer vēju internetā.

Rentalcars.com - Krāpšana

Krāpšana Šī brīnišķīgā sajūta – Jūs iedarbināt dzinēju, un jūsu piedzīvojums var sākties... Paņēmām nomā mašīnu firmā https://goo.gl/wGVh79 Latvija ir viņu tā saucamie starpnieki, kuri naudu savāc, bet par pakalpojumu kuru nesniedz naudu neatdod. Attaisnojums paši vainīgi, neesiet lētticīgi un neuzķeraties kā mēs.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы