Rentalcars.com - Krāpšana

Ar Rentalcars.com starpniecību internetā iznomājām auto Fiat 500X vai līdzīgs, naudu par auto nomu atskaitīja 5 min laikā. Tad, kad atsūtīja apstiprinājuma kvīti, tad parādījās firmas vārds "Sicily by car". Bet jauki rakstīts, ka viņiem ir sadarbība, un viss būs jauki un bez problēmām. Ieradāmies Sicīlijā, Katānijā, lidostā devāmies uz uzrādīto ofisa adresi. Jā, tur bija šī auto noma "Sicily by car", bet viņi neko nezinot par tādu sadarbību, nesaprot kam mēs naudu esam pārskaitījuši un mašīnu mums nevar iedot, lai mēs rakstam vai labāk zvanām šai firmai. Centāmies sazvanīties uz norādītajiem kontaktiem uz kvīts, kas tika atsūtīta, kā apliecinājums veiktajam maksājumam un ko vajadzēja (pēc viņu rakstītā) tikai uzrādīt iznomātājam. Neviens no kontakttālruņiem neatbildēja vai arī neeksistē (var pierādīt telefon izdruka par izejošajiem zvaniem) . Palikām bez mašīnas un apkrāpti, jo naudu arī neviens mums neatgrieza.

31.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

L Lailailai 01.11.2019

Nekad nav bijušas problēmas ar Rentalcars. Uz vietas bija jāzvana kantorim un jānoskaidro problēmas iemesls. Ja to neizdarīji-zvani tagad un prasi naudu atpakaļ. Un, ja esi īrējusi auto no cita kantora, vēl summas starpību. Ar 90% garantiju, naudu atskaitīs atpakaļ 10 dienu laikā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы