LV RU

Pie Gabriēla

Arat SIA
Адрес: Jomas iela 31
Jūrmala
Latvia - LV-2015
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 67 764 268
Категория: Отдых / Развлечения  •  Кафе, бары

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
2
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Pie Gabriēla - Жалобы и отзывы

Arat (Kafejnīca Pie Gabriēla, Jūrmala) - Slikta kvalitāte un serviss

Slikta kvalitāte un serviss Šodien, pirmo reizi pēc daudzu gadu ēšanas, nācās nobaudīt jēlu vistas fileju, kā arī briesmīgu servisu un attieksmi. Kad konstatēju, ka gaļa nav līdz galam izcepta, pateicu viesmīlei. Un tad tik sākās: sāka sūtīji pie manis pēc kārtas visas viesmīles un neviena neko jēdzīgu nevarēja pateikt, pat šķīvjus nevarēja aiznest. Tad atnāca bārmene un saka, ka varot šo gaļas gabalu vēl apcept, neskatoties uz to, ka gabals ir sagriezts smalkos gabaliņos, priekš bērna. Vienkārši ņirgāšanās kaut kāda. Kad paprasīju pasaukt galveno šajā kafejnīcā un sūdzību grāmatu, tad izrādījās, ka nav ne viena ne otra.

Pie Gabrieļa - Apkalpošana

Apkalpošana Esam pastāvigi klienti pie Gabriēļa .....bijam vnk pārsteigti cik šausmīgi mūs apkalpoja, viesmīļe nezinaja ēdienkarti un staveja pie galda itka mes esam atnākuši nelaika , līdz panemot ēdienu. Mums boksiņa iemeta 3 kaulus .viesmiles vardz bija Kristine , diemžēl. Uzvardu mes neuzinajam .

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы