LV RU

ONEfinance

Onefinance group SIA
www.onefinance.lv
Адрес: Ģertrūdes iela 20,
Rīga
Latvia - LV-1011
(Biroja adrese)
Телефон: +371 80202011
Категория: Бизнес / Финансы  •  Лизинг и Кредит
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
2
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

ONEfinance - Жалобы и отзывы

ONEfinance - Spams

Spams Vai jums arī nāk spams uz telefonu? Šis kantoris reizi nedēļā sūta spamu uz telefonu, saistības ar šo kantori man nav, bet spams nāk. Uzrakstīju ēpastu, ar lūgumu pārtraukt piesārņot manu telefonu ar spamu, ēpasts nepiegādājās. Pamēģināju aizsūtīt ēpastu no citas adreses, tas pats. Onefinance, ja jūs lasāt šo rakstu - pārstājiet izsūtīt spamu un aktivizējiet savu ēpastu [slēpt]@onefinance.lv kurš nedarbojās!

ONEfinance - Krāpšana

Krāpšana Pats esmu no Cēsīm tāpēc internetā meklēju auto līzingus un uzdūros uz onefinance. Aizpildīju pieteikumu auto līzingam un nosūtīju. Kad viņi man atzvanīja teica ka līzingu dos uz labiem procentiem. Solīja 10% lai tik dodos uz Rīgu parakstu līgumu un nauda stundas laikā būs kontā. Nomelnoja vēl citus konkurentus ka tie šmaucot. Aizbraucot parakstīt līgumu protams % un summas strauji mainījās. Sanāca ka viena mašīna jānopērk priekš sevis, bet otra pus mašīna pat vairāk viņiem. Viņi man nevarēja...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы