LV RU

Meka Bārs

Bārs Meka SIA
meka.lv/lv/
Адрес: Stadiona iela 5a
Ozolnieki
Ozolnieku nov.
Latvia - LV-3018
(Juridiskā adrese)
Телефон: +371 63050162
+371 26422543
Факс: +371 63048494
Время работы: 11:00 - 23:00
11:00 - 23:00
11:00 - 23:00
11:00 - 23:00
11:00 - 4:00
11:00 - 24:00
11:00 - 22:00
Категория: Отдых / Развлечения  •  Кафе, бары
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
5
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Meka Bārs - Жалобы и отзывы

Meka Bārs - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Uzņēmums ir atzīmējies mājaslapā www.arsuni.lv, klaji maldinot klientus attiecībā par "suņiem draudzīgu vietu". Atbraucot uz konkrēto bāru, pamanījām, ka ir uzlikta aizlieguma zīme suņiem. Sniegt atbildes personāls nespēja, tikai pieļāva iespēju, ka vasarā ir atļauts sēdēt terasē. Tas NAV viens un tas pats! Arī Mcdonaldā var apsēsties ārā ar suni un paēst, tas nenozīmē "suņiem draudzīgu vietu". Lieki iztērēts benzīns un laiks!

Meka Bārs - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draugiem devāmies atpūsties uz Meku, kuras darba laiks piektdienās ir līdz plkst.4.00 diemžēl vakars tika sabojāts... Plkst.2.30 visi bāra apmeklētāji tika palūgti atstāt telpas, jo esot maz cilvēku un neesot izdevīgi vairs strādāt. Cilvēku bija pietiekami, deju placis pilns. Paldies par sabojāto vakaru!

Meka Bārs - Attieksme pret klientiem

Attieksme pret klientiem Agrāk vienmēr likās, ka šī vieta ir labākā no visiem, kas ir Jelgavā un blakus tai, bet tagad mums tā vairs nešķiet. Es saprotu, ka sakarā ar ledus skulptūrām Jelgavā šogad pie mums brauca nenormāli daudz cilvēku, bet neļaut klientiem pasēdēt 10 minūtes un uzgaidīt kamēr pēc mums atbrauks, tas ir vispār... Pienāca oficiante, ap 40 gadiem, rudiem matiem un stulbu sejas izteiksmi un pateica, ka restorānā maksimālais laiks cik varam pasēdēt ir pusstunda, jo citi gaida. Tad teicām, ka atbrauks vēl...

Sia meka - Norēķināšanās kārtība

Norēķināšanās kārtība Iebraucām liela kompānija iekost pusdienas, bet kad vēlējāmies katra ģimene uz sava rēķina pasūtīt ēdamo, tad pateica ka var tikai trīs rēķinus uztaisīt! Nu labi gan jau sadalīsim naudu savā starpā, bet kad pienāca maksāšana gribējam samaksāt rēķinu divās daļās, bet nevar var tikai skaidrā vai nu ar maksājuma karti! Tad atnāca cita viesmīle prasija kāda bēda? Kad izstāstijam tad atbideja, ka ko jus te lecaties varbut ari var izdarit jusu prasitas maksājumu funkcijas bet tas ir sarežģīti un...

bārs Meka Jelgava -

V jetom zavedenii ceni stavjat kak hotjat. V menju stoit odna cena, no kogda prinosjat schjet, to on vsegda "prijatno" udivljaet. Ja zakazala porciju karbonada, toljko salat bez chesnoka, tak potom s menja sodrali plusom denjgi za salat, hotja on uze v cene porcii. A moja kollega po rabote zakazala porciju karbonada bez kartoshki, toljko s salatom, v itoge eta porcija stoila doroze chem s kartoshkoi. Takoj naglosti v obsluzivanii ja nigde ne videla.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы