LV RU

KOYA

Koia Ultimatum SIA
www.koyarestaurant.com
Адрес: Andrejostas iela 4
Rīga
Latvia - LV-1045
(Juridiskā adrese)
Телефон: +371 27757255
Время работы: 12:00 - 23:00
12:00 - 23:00
12:00 - 23:00
12:00 - 23:00
12:00 - 1:00
12:00 - 1:00
11:00 - 20:00
Категория: Отдых / Развлечения  •  Рестораны
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
4
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

KOYA - Жалобы и отзывы

KOYA - Super low serviss

Super low serviss Super zemas kvalitàtes apkalpošana, viesmīle traukus nenovāca pusotru stundu, etiķeti nepārzin, aizrādot pie došanās prom, viņa atbild pilnus traukus nenovācam .. piederumi novietoti, lai traukus novāktu.. Stāv sarunājās ar otru viesmîli un pilnīgi nekas neintresē kas notiek zālē. Minot, kad diezvai atgriezîsimies, ...viesmîles atbilde sekoja: baigais zaudējums.. dziļi vienalga... lieliska attieksme no personāla, kas ikdienā komunicē ar restorāna klientiem. Drausmas! Neiesaku iet uz šo iestādi, ja vien gribat saņemt pretīgu attieksmi.

Māris Kreilis , Andalūzijas Suns , Koya - Krāpšana

Krāpšana Kafejnīcas "Andalūzijas suns" un tagadējais restorāna "Koya" īpašnieks Māris Kreilis piemānija un nesamaksāja naudu par padarīto. Sniedzu pakalpojumus restorānā "Koya" kā meistars. Nomainījās restorāna īpašnieki un Māris Kreilis pārņēma Koyu, es turpināju strādāt. Pēc kāda laika Viņam vairs mani pakalpojumi nebija vajadzīgi. Acīs skatīdamies solijās, ka samaksās par pēdējo mēnesi atalgojumu, teica lai tikai atsūtot kontu un nākošo nedēļu pārskaitīs naudu, jo tagad neesot līdz. Man nebija nekādu...

KOYA - Apkalpošana

Apkalpošana Ēdienu cenu līmenim neatbilstoša apkalpošana- 1) dzērienu karti vispār neuzskatīja par vajadzīgu atnest; 2) trauku ziediem paši neiedomājās atnest, pēc kārtīgas pauzes lūdzu izpalīdzēt; 3) iepriekš pasūtītam galdam 8 cilvēkiem maizes šķivīši uzlikti 6 gab. Kad pajokoju vai grib ieekonomēt uz trauku mazgāšanu- tikām pie vēl viena šķiviša; 4) pasūtot 1 pudeli vīna, tikām pamācīti, ka katram pietikšot ļoti maz un tika parādīts līmenis uz tukšās glāzes. Nācās taisnoties, ka tikai 4 viesi dzers vīnu...

KOYA - ēdiens, administrācija, apkalpošana

ēdiens, administrācija, apkalpošana Milzīgs pārsteigums par administrācijas rīcību, pareizāk super vienaldzību, Garlaicīgām oficiantu sejām un, ēdienu daudzumu vai pareizāk MAZUMU . Nezinu kā ir paēst parasti vakariņas bet organizēt korporatīvus pasākumus nevienam neiesaku, Jūsu klienti būs vīlušies un dosies mājā neapmierināti un izsalkuši . uzņēmums noteikti neatbilst ekskluzīvai kategorijai.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы