Gates 4 you

Gates 4 you SIA
www.gates4you.lv
Адрес: Šmerļa iela 3
Rīga
Latvia - LV-1006
(Juridiskā adrese)
Телефон: +37122077222
+37126568333
Категория: Бизнес / Финансы  •  Производство

Рейтинг Надежности

50%
Жалобы
2
Разрешенные
1
C ответами
0
Посмотреть статистику

Gates 4 you - Жалобы и отзывы

Gates 4 you - Slikts serviss

Slikts serviss Automātiskie vārti tika uzlikti augustā. Jau ziemā sāka nestrādāt automātika. Krāsa vārtiem lec nost ar gabaliem. Tagad vārti tiek taisīti tikai ar roku. Jo vai nu Sola un tu kā muļķis no gaidi un ne atbrauc vai vispār neceļ telefonu. Nevienam neiesaku.

РешеноGates4you - Nodokļu nemaksātājs

Nodokļu nemaksātājs Vēlos izklāstīt situāciju firmā gates4you, kura ilgā laika periodā meklē strādniekus darbam žogu, vārtu ražotnē un uzstādīšana. Darba devējs neapmāca strādniekus augstākai kvalifikācijas iegūšanai , bet prasa no strādnieka augstus rezultātus jau pēc pāris dienām pēc darba uzsākšanas-Jums jāmāk viss nekā nezinot. Darba laiks ir no rīta līdz tumšam vakaram-virsstundas netiek apmaksātas. Nav arī tāda jēdziena ka pusdienlaiks. Gan ražotnē, gan objektā tiek pārkāptas teju visas drošības normas, par...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы