LV RU

Coffee Inn

Coffee Inn SIA
www.caffeine.lv
Адрес: Audēju iela 15
Rīga
Latvia - LV-1050
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 27799072
Категория: Отдых / Развлечения  •  Кафе, бары
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
4
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Coffee Inn - Жалобы и отзывы

Coffee Inn - Tehniskais stāvoklis

Tehniskais stāvoklis Pārāk bieži pēdējā laikā nestrādā tualete dažādās Caffeine kafejnīcās Rīgā. Ir saprotams, ka visādi var notikt, tomēr par šo vajag pabrīdināt katru apmeklētāju - jo, iegādājoties dzērienu un ēdienu uz vietas un izlemjot palikt mācīties uz ilgāku laiku, ir svarīga labierīcību pieejamība - nomazgāt rokas pirms ēšanas, kā arī visiem zināms, kā darbojās cilvēka fizioloģija pēc pārtikas un dzēriena patēriņa. Kā risinājums - pielīmējiet informatīvu ziņu par to, ka labierīcības nestrādā, lai klients uzreiz zina, ar ko rēķināties un nestāv 10 min pie tualetes durvīm.

Coffee Inn - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos ieiet Coffee Inn pēc ledus kafijas, taču ejot iekšā man brutāli divas reizes uzskrien virsū personāls, kas savāc traukus.Es saprotu, ka nogurums liels, bet vai tādēļ bez atvainošanos jāskrien virsū sievietei? Pie tam personāls diezgan būdīga auguma, tādēļ tas bija diezgan sāpīgi... Kad paņēmu savu kafiju, tad izgāju uzreiz ārā, jo negribēju skatīties kā mani visi apkalpo apkalpo ar "skābām" sejām.

Coffee Inn - Izdzina

Izdzina Pāris dienas atpakaļ ar draudzeni bijām nolēmušas paņemt saldēto jogurtu un kafiju no Coffee Inn, un iet pasēdēt tur pat Vērmaņdarzā. Sākumā aizgājām līdz Jogurtam, pa ceļam vēl nopriecājāmies, ka atvēries jaunais Coffee Inn, un ka vairs nebūs jāiet atpakaļ uz Vecrīgu.. :) Kad brašā solī ar jogurta trauciņiem rokās devāmies iekšā pēc kafijas, knapi bijām pārkāpušas pār slieksni, kad ar skaļu bļāvienu "Meitenes, pie mums ar jogurtu nedrīkst!" tikām izraidītas ārā. Mēs, protams, apcirtāmies riņķī...

Coffee Inn - Noslēptā kūka

Noslēptā kūka Vienu vakaru nolēmām kopā ar draugu apmeklēt Coffee Inn Vecrīgā. Apskatījām kūkas vitrīna un izlēmām par labu siera kūkai. Pasūtām, meitene, kas mūs apkalpo paņem papīra šķīvi un uz tā uzliek gabalu siera kūkas - bet no kurienes? Kaut kur no vitrīnas apakšējās daļas - nezinu vai no grīdas vai no kādas kastes, tas mūsu acīm bija apslēpts! Kad kūkas gabals bija nolikts uz letes, draugs saka, ka tā nav tā ko pasūtījām, jo tik tiešām krāsa vitrīnā tai kūkai bija bāli dzeltena, bet mums tika kaut...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы