LV RU

Blueberry land

Blueberry land SIA
www.blueberryland.eu
Адрес: Spilves
Lielvārde
Lielvārdes nov.
Latvia - LV-5070
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 20122510
Категория: Бизнес / Финансы
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
2
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Blueberry land - Жалобы и отзывы

Blueberry land - Nenopietnība

Nenopietnība Tik nenopietnu attieksmi nebiju vēl redzējusi ne no viena uzņēmuma. Sākumā dabuju numuru uz ko zvaniju un pacēla sieviete norunājām manu grafiku 3dienas strādā 3 brīvas, kā arī sarunājām tikšanos, bet uz to neviens neatnāca. Zvanu tam pašam nr. bet uz to tagad atbild vīrietis un nesaprot par ko ir runa, vēlāk viņš man iedod tās sievietes īsto nr. bet uz to neviens neceļ. Velāk SS sludinājumā atrodu vēl pāris nr. un zvanu, paceļ vīrietis un man saka, ka jāstrādā 13 dienas un 3 brīvas, 8-12h dienā! Kurš spēj izturēt tādu grafiku? Ka arī beigās nesapratu cik šim uzņēmumam ir saimnieku.

SIA Blueberry land - Krāpšana

Krāpšana Sveicinati gribu bridinat par so uznemumu nekada gadijuma neejiet vasara stradat par niecigu naudu, jus sabojasiet sev nervus, gan veselibu ar tadu saimnieku Aleksejs. Par 1kg maksaja 0.55 centi ka l*** skraidi tur shurp. Cilveki stradaja vel razosana un vel pie tam nakts stundas par kuram nemaksaja. Cilveki nogurusi ljoti, bet vinam pie vietas lai galvenais tu mauktu. Cilveki gribeja gulet pec nakts darba, bet vins lika iet ogas stradat ta ari daudzi bega prom

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы