Biuro

SIA "Biuro"
Адрес: Brīvības iela 97,
Rīga
Latvia - LV-1001
(Biroja adrese)
Телефон: +371 661 00328
Факс: +371 661 00329
Информация: Lietuvā

Vilnius: Gedimino ave. 26
Vilnius: V.A. Graičiūno iela 2A
Kaunas: Gedimino iela 47 - 302
Klaipėda: Pilies iela 8 - 101
Šiauliai: Vilniaus iela 130
Panevėžys: Laisvės lauk. 1 - 301
Utena: Pramonės iela 12
Plungė: Vytauto iela 10
Šilutė: Lietuvininkų iela 55 - 5
Ukmergė: Pilies iela 2 - 1
Marijampolė: Gedimino iela 2

Igaunijā

Tallina: Narva iela 7 - 339 B
Категория: Услуги
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
3
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Biuro - Жалобы и отзывы

Biuro - Krāpšana

Krāpšana CV-Online sludinājuma numurs: CVO-3306156-LV - ELEKTROIERĪČU MONTĀŽAS OPERATORS, bet “Biuro” piedāvā vienlaicīgi noslēgt divus darba līgumus - darba līgumu uz nenoteiktu laiku, kur darbinieka profesija atbilstoši Profesiju klasifikatoram un veicamā darba raksturojums - Palīgstrādnieks un ELEKTROIERĪČU MONTĀŽAS OPERATORS - darba līgums uz noteiktu laiku (1 mēnesis).

Starjob jeb Biuro - SLIKTS SERVISS

SLIKTS SERVISS Ieteiktu negriezties šeit meklēt darbu, jo viņi liks gaidīt mēnešiem, kamēr tev atradīs VARBŪT DARBU, bet sola, ka būs būs darbs, bet kā nav tā nav. UN SAPRATU, KA PATI ATRADĪŠU ĀTRĀK, NEKĀ CAUR VIŅIEM.Ieteiktu sakārtot uzņēmumam savu darbību. Ja nevarat piedāvāt darbu cilvēkiem, tad kāda jēga no Jums ir vispār? Bet kad aiziet pie viņiem, viņi tev zilus brīnumus stāsta, kaut arī tā nav. Bez maz vai sēdi mājās un gaidi taka muļķis un naivi cerot, ka viņi piedāvās tev darbu. Murgs.

Starjob jeb Biuro - Krāpšana

Krāpšana Sveiki, vēlējos pastāt par šo `draudzīgo` kompāniju. Aizgāju uz šo firmu kopā ar draugu, jo pēc iespējas ātrāk vajadzēja atrast kādu darbu. Aizbraucām uz firmu, noslēdzām līgumu.. Domājām, tagad vismaz būs darbs. Jautājam kāda stundu likme ir, teica 1,10ls, bet tas nav viss, līgumā rakstīt 1,20 ls stundā. Labi, tajā pašā dienā atnāca īsziņa, ka rīt jāstrādā ''Staburadzē''. Nostrādājām kā suņi, un kaut kādi kalpi un attieksme arī bija ''laba''. Nepagāja kā 3 dienas, ka strādājām, un jau paziņo...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы