LV RU

Attollo brokers

Attollo brokers SIA
www.attollo.lv
Адрес: Tomsona iela 30-116
Rīga
Latvia - LV-1013
(Biroja adrese)
Телефон: +371 67311992
+371 67311955
Факс: +371 67311990
Категория: Бизнес / Финансы  •  Страхование
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
2
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Attollo brokers - Жалобы и отзывы

www.attollo.lv - OCTA

OCTA Reklāmas saukļi, kas ir mājas lapā www.attollo.lv ir tālu no darbiem, nopērkot OCTA polisi un samaksājot, tu nezini kad viņu saņemsi, vai vispār saņemsi. Lūk sēžu mājās un nevaru ne kur izbraukt, jo esmu nopircis šajā kompānijā OCTA polisi savam auto, iztērējis naudu un jūtos apkrāpts, ka nevaru braukt ar auto. Ne kur mājas lapā nav rakstīts, ka kaut kas ir jāgaida, bet lielisks ātrums!!! Visi apdrošināšanas veidi par izdevīgām cenāmun nevainojamu ātrumu!Mirklis līdz poliseiVisi apdrošināšanas veidi par izdevīgām cenām un ar izcilu ātrumu!

Attollo Brokers - OCTA polise

OCTA polise Riga uzradusas firmas, kuras nemot %, , palidz, , apdosinat inerneta a/m, tadas ka ATTOLLO BROKERIS, Mana polise un citas.Neuzkeraties apdrosinajiet pa tieso apdrosinataja majas lapa

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы