www.sudzibas.lv BITE Viltīgi un krāpnieciski

Bite - Viltīgi un krāpnieciski

Pirms slēdziet līgumu ar kompāniju Biete, ļoti rūpīgi izlasiet līguma noteikumus. Tāpat sekojiet rēķiniem rūpīgi, viņu matemātika atšķiras par 1-4 centiem. Uz kopējo klientu skaitu laba summa sanāk.
Pirms ņemat uz nomaksu telefonu, jums var piedāvāt atlaidi, atlaide darbosies, tad ja ņemsi vēl interneta pieslēgumu un go3 tv. Saskaitiet kopā summu par gov3 un lieko paņemto interneta pieslēgumu, zaudēsiet vairāk, nekā paņemt uz nomaksu telefonu bez atlaides.
Kāpēc tā bites kompānija dara? Internets tiešām ir švaks, mājās internets nevelk, ārpus mājām darbojas kautkā, pilsētā.
Stāstu no pieredzes, esiet ļoti uzmanīgi ar biti, sarunu ar bites darbiniekiem, ierakstiet. Sīki smalki izlasiet katru dokumentu pirms slēdzat līgumu un pēc tam tikai parakstieties.

04.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

Good Intentions 05.07.2022

Līgumi ir vienmēr jalasa. Kaut kā pedējos gados liela daļa cilvēku ir uz neiedziļināšanās raslabona un daļā no tās ieberžās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы