www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss, neprecīza informācijas sniegšana kā rezultātā klientam tiek radītas lielas neērtības

Bite - Slikts serviss, neprecīza informācijas sniegšana kā rezultātā klientam tiek radītas lielas neērtības

9.09. Aptuveni 16: 15 klients Ilze Akmene zvanīja uz balvu bites filiāli ar lūgumu atjaunot numuru 26612399. Uz ko apkalpojošais personāls (Balvos) atbildēja - var doties uz filiāli rakstīt iesniegumu vai zvanīt uz bites info. Liekot uzsvaru uz to, kādēļ braukt uz filiāli, ja var numuru atjaunot zvanot uz bites info tālruni. Pēc vairāku reižu pārjautāšanas, vai tas tiešām tā būs, klients saņēma apstiprinošu atbildi, ka tā var darīt. Ilze tā arī darīja un sazvanīja bites info centru, kur teica, ka nodos informāciju par numura atjaunošanu un viss paliks spēkā, kā pirms iesnieguma rakstīšanas, lai atteiktos no iepriekš norādītā tālruņa numura. Šodien 12.09. Tika atslēgts jebkāda veida pakalpojums - zvani, internets, kas ir radījis neatsveramas neērtības klientam bites darbinieku neprofesionālas darbības rezultātā!

12.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 13.09.2021

Sveiki!
Ļoti žēl par Jūsu nepatīkamo pieredzi. Ja rodas papildus jautājumi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected] vai zvanot uz bezmaksas kontakttālruni - 1601. Jauku dienu!

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы