LV RU
www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Dikti dīvaina sajūta šodien mani pārņēma apmeklējot bites centru Imantā, pirmkārt, cik es saprotu bites politika ir būt tuvāk klientam, klientus uzrunā uz tu un ir visai draudzīgi, bet klientu centrā Imantā veikala vadītāja Kitija 11.11.2019. Lika man viņu uzrunāt uz jūs, nu ok, jūs tak jūs, tālāk, vēlējos apmainīt preci, kuru nopirku 09.11.2019. Prece nebija lietota tikai man nederēja, atteicās to darīt. Norādīja, ja es pērku, man ir jāpārliecinās, ko pērku. Ar skaļām vārdu apmaiņām preci samainīja un te jau pavisam interesanti, jaunā prece maksāja tieši 1 eur lētāk par iepriekšējo, stāvu gaidu, un tad pārdevēja pēkšņi jautā, jūs gaidat 1 eiro. Atbildēju, ka protams, tad viņa man pateica, tad nāksies pagaidīt. Vakars sabojāts?

11.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (4)

Cūkurgailis 11.11.2019

nu jā, "bite" iekoda...un gaidi to eiro vēl joprojām? jeb izdeva tomēr?

N Noboby 12.11.2019

Bites nekož lol

Cūkurgailis 12.11.2019

ej *

A arnitaa 12.11.2019

Pēc idejas jau klātienē pirkta prece nav jāmaina, ja vien tai nav kāds defekts, un pat tādā gadījumā to sūta uz garantijas servisu pārbaudei.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы