LV RU
www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

BITE - Slikts serviss

Šī, iespējams, nav sūdzība, bet atsauksme par Jūsu salona darbiniekiem. Pāris mēnešus atpakaļ Bites salonā, veikalā "Domina", iegādājos jaunu telefonu, nomainīju LMT uz Biti un pieslēdzu internetu. Mani ļoti laipni apkalpoja Jūsu darbinieks Artūrs. Aizgāju ļoti apmierināta. 24.maijā vēlreiz devos uz "Dominas" salonu, jo vajadzēja nomainīt aizsargstikliņu. Kad iegāju salonā, apmeklētāju nebija, bet neviens no darbiniekiem man uzmanību nepievērsa. Piegāju pie pārdevēja Deivida, un lūdzu, vai iespējams nomainīt aizsargstikliņu. Viņa atbilde: "Nevaru, jo nemāku. Neesmu apmācīts". Uz manu jautājumu, vai šeit ir kāds apmācīts to izdarīt, viņš mani aizsūtīja pie kolēģa Jāņa. Tas ilgi rakņājās atvilktnēs, bet tā arī stikliņu neatrada. Paldies vismaz par to, ka viņš ieteica citas firmas veikalu, kur man palīdzēšot. Tādu pārdevēju attieksmi vēl nebiju piedzīvojusi. Kauns!

Комментарии (3)

Jūtu līdzi veikalam, kurā Regīna Puriņa pērk tualetes papīru...

VietējaisNoRajona 28.05.2018

Tā tak ir Bite, ko tu vairāk gribēji, tagad vēro savu rēķinu, ļoti rūpīgi, kādu dien varētu parādīties kādas papildus maksas par neizskaidrojamiem izdevumiem.

Pacco_al 29.05.2018

Nomainīt stikliņu Bites salonā? Dīvaini! Es ta kā nesaprotu, tas ir kāds serviss vai remontdarbnīca?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы